Як блокувати доступ до папки.

Існує безліч різних методів запобігання доступу до важливої інформації. Операційні системи Windows володіють вбудованими програмами-шифрувальники. Їх використання дозволяє надійно захистити певні ресурси.
Вам знадобиться
  • DirLock.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер з встановленою операційною системою Windows. Виконайте вхід в систему, використовуючи ваш стандартний аккаунт.
2
Врахуйте, що після блокування каталогів ви зможете відкрити їх тільки за допомогою цього облікового запису. Якщо на комп'ютері відсутні інші акаунти, створіть їх самостійно для забезпечення доступу інших користувачів до даної системи.
3
Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до тієї папці, в якій розташовані важливі файли. Клацніть по її іконці правою кнопкою миші і відкрийте властивості каталогу.
4
Перейдіть у вкладку «Загальні» і відкрийте підменю «Додатково». Поставте галочку поруч із пунктом «Шифрувати вміст для захисту даних». Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся появи нового вікна.
5
Вкажіть параметр «Використовувати для вкладених файлів і підкаталогів». Зачекайте, поки система застосує зміни. Якщо на даному комп'ютері існують інші облікові записи з правами адміністратора, відключіть їх. З їх допомогою користувачі можуть отримати доступ до ваших файлів.
6
Для підвищення рівня захисту інформації встановіть стороннє додаток, наприклад програму DirLock. Перезавантажте комп'ютер після виконання цієї процедури.
7
Перейдіть до потрібної папці, використовуючи функції провідника Windows. Правою кнопкою миші клацніть по іконці каталогу. Після появи нового меню перейдіть до пункту Lock/UnLock. Встановіть пароль на дану папку.
8
Щоб сховати папку від сторонніх очей поставте прапорець навпроти пункту Hide. Застосуйте зміни, натиснувши кнопку Ok.
9
Щоб отримати можливість переглядати і змінювати файли, розташовані всередині захищеної папки, виберіть пункт UnLock. Не забудьте повторити процедуру блокування каталогу після завершення роботи з ним.