Як бронювати номер у готелі.

Щоб не вдаватися до послуг туристичних компаній, а самостійно розробити маршрут, необхідно придбати квитки на транспорт, оформити візу в країну в'їзду, укласти договір медичного страхування, а також забронювати номер в готелі. Все це (за винятком візи) можна зробити через інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на спеціалізований сайт, що дозволяє знайти і зарезервувати номер в готелі. Для цього в пошуковій системі наберіть «забронювати готель». При бажанні до фрази можете додати назву країни чи міста.
2
Задайте умови пошуку готелю на спеціалізованому сайті. Спочатку виберіть місто, де хочете забронювати готель. Встановіть дати від'їзду та приїзду, вкажіть «зоряний статус» готелю, напишіть кількість постояльців або номер ів. Крім того, для курортних зон необхідно вибрати умови харчування.
3
Виберіть один із запропонованих варіантів. При необхідності почитайте відгуки про цей готель.
4
Натисніть на сторінці конкретного готелю кнопку «Забронювати», на іноземних сайтах знайдіть «Reserve».
5
Заповніть бланк заяви про бронювання номер а. У ньому необхідно вказати паспортні дані туристів, період проживання в номер е. На деяких сайтах оформлення заявки розбите на кілька розділів, після заповнення чергового пункту необхідно натиснути кнопку «Продовжити».
6
Виберіть спосіб оплати. Найзручніше зробити транзакцію за допомогою банківської карти. Росіяни ж посередники дозволяють перевести гроші з картки за допомогою платіжної системи Qiwi, внести готівкою або списати з гаманця WebMoney. Зверніть увагу, що в деяких випадках з суми платежу буде стягуватися комісія.
7
Отримайте підтвердження резервування номер а на електронну пошту, роздрукуйте. Цей листок необхідно буде пред'явити для отримання візи і при заселенні в готель.
8
Якщо ви знаєте, який саме готель вам необхідний, знайдіть його офіційний сайт в інтернеті і здійсните бронювання безпосередньо з нього. Процедура резервування номер а в чому схожа з тим, що запропонована універсальними сайтами, оплата проводиться за допомогою банківської карти. Незважаючи на відсутність в даному випадку посередника, бронювання з офіційного сайту не завжди зменшує вартість проживання.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що деякі консульські відділи, наприклад, Латвії та Естонії, не приймають для оформлення візи резервацію номера в готелі, здійснену через сайт Booking.com.