Як кинути свої комплекси.

Більшість психоаналітиків впевнені, що комплекси приходять у доросле життя ще з дитинства. І стають настільки звичними, що позбутися від них зовсім не просто. Потрібна серйозна робота над собою. А іноді й допомога фахівця.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили боротися зі своїми комплексами, визначте, чи дійсно вони існують. Для цього потрібно вислухати думку сторонніх людей про себе. Особливо, якщо справа стосується зовнішності. А сумніви у власній привабливості дуже часто виникають у жінок. Щоб підвищити самооцінку, відвідайте тренінг, присвячений цій проблемі. На ньому ви почуєте відгуки про власному образі сторонніх людей. Швидше за все, вони будуть позитивними.
2
Якщо деякі вади все-таки є, над ними потрібно попрацювати. Зайва вага легко прибрати, якщо дотримуватися правильного харчування і робити вправи хоча-б через день. Не ідеальна шкіра коригується у косметолога і за допомогою лікарських препаратів, призначених лікарем. Не дуже рівні зуби через півроку носіння брекетів стають ідеальними, і т.д. Головне - вирішити для себе, що ви дійсно хочете позбутися недоліків і готові на боротьбу з ними.
3
Якщо комплекси не пов'язані із зовнішністю, визначте їх причину. Якщо ви боїтеся висловити свою думку, можливо, ваші батьки були занадто авторитарні і зовсім не давали вам волі. Але це було в дитинстві. Зараз ви дорослий самостійна людина, який має право голосу. І навіть якщо іноді ви говорите речі, які не подобаються оточуючим - це ваша точка зору. Інші можуть з нею погодитися чи ні, але вислухати зобов'язані. Тому сміливо вступайте в будь-яку розмову і висловлюйте свої думки.
4
Дуже часто люди, що недавно вийшли з підліткового віку, комплексують при знайомстві з протилежною статтю. Тут допоможе віртуальне спілкування. Коли не бачиш співрозмовника, розмовляти з ним набагато простіше. А коли досить дізнаєтеся один одного, призначайте зустріч в реалі. І головне - не хвилюйтеся. Ви ж знаєте цю людину давно, нехай і віртуально. До того ж, якщо образ з інтернету не відповідатиме дійсності, можна відразу піти під слушним приводом. Але краще все-таки поговорити з прийшов. Вважайте це тренінгом спілкування перед зустріччю зі своєю справжньою другою половинкою.