Як кинути футбол.

Кинути футбол може бути навіть складніше, ніж почати. Це заняття здатне приносити велике задоволення, але часто в зв'язку з життєвими обставинами доводиться йти на жертви і міняти свою діяльність.
Інструкція
1
Подумайте і виділіть основні причини, по яких вам необхідно кинути заняття футбол ом. Вони можуть бути самими різними. Найбільш поширеною з них є наявність проблем зі здоров'ям або травми. В цьому випадку переконайте себе, що припиняєте заняття тільки заради свого здоров'я, щоб не зашкодити організму. Не обов'язково складеться так, що ви припините улюблене заняття назавжди: відновний період після травми завжди різний, але, можливо, через деякий час ви знову зможете зайнятися спортом.
2
Вирішіть, як вам краще вчинити, якщо кидати футбол доводиться через термінові життєвих обставин. Щоденний графік постійно змінюється: хтось переїжджає на інше місце проживання, далеке від улюбленого стадіону, хтось починає серйозно вчитися або працювати, і на заняття спортом просто не залишається часу. У даній ситуації ви повинні вирішити, що для вас важливіше: футбол або інші життєві пріоритети? Якщо останні, то зробіть крок назустріч їм. Принаймні, зайнятися футбол ом ви ще встигнете, а шанс упустити щось важливе в житті дуже великий!
3
Переконайте себе припинити заняття футбол ом, якщо цього вимагають дорогі вам люди. Можливо, через надмірно частих матчів і змагань ви приділяєте занадто мало часу своїм рідним і близьким. Особливо важко в таких випадках доводиться дружинам і дітям, яким складно переживати довгі розлуки з коханою людиною і постійно думати, чи не отримає він травму на тренуванні.
4
Спробуйте перейти на інший вид спорту, якщо вам важко жити без занять футбол ом, які ви припинили з якої-небудь причини. Може бути, в даний момент у вас є можливість зайнятися схожим спортом, наприклад, баскетболом або гандболом. Звичайно, ваш улюблений футбол це не замінить, але допоможе на час відвикнути і відпочити від нього.