Як випрати подушку.

Кожен день ми користуємося подушкою і проводимо на ній в середньому близько 8 годин щодня. Навіть сама часта зміна наволочок НЕ вберігає подушки від забруднень, з часом в них заводяться постільні кліщі, які харчуються людським потом і відмерлими лусочками шкіри. В цілому кліщі не уявляють собою небезпеки, але їх виділення можуть викликати найжорстокішу алергію навіть у здорових людей. Щоб уникнути появи небажаних гостей, подушки потрібно періодично прати.
Вам знадобиться
  • - Пральна машина
  • - Сушильная машина
  • - Тазик з мильною водою
Інструкція
1
Прання подушки залежить від типу наповнювача, але в цілому можна поділити її на два види - прання подушки цілком і промивання наповнювача.
2
Прати подушку цілком можна тільки в тому випадку, якщо у вас є можливість якісної її просушування. Добре просушити подушку можна або в спеціальній сушильній машині, або жарким днем під прямими сонячними променями. За один захід періть одну-єдину подушку , навіть якщо в вашу машину може вміститися кілька штук. Виберіть щадний режим прання з температурою не вище 60 градусів. Обов'язково встановіть функцію додаткового ополіскування, але не застосовуйте ніяких кондиціонерів, тільки пральний порошок (бажано в гелевом вигляді) і більше нічого.
3
Чисту подушку відправте в сушильну машину, поклавши разом з нею туди 3-5 тенісних м'ячиків. Під час сушки м'ячі будуть постійно збивати наповнювач, полегшуючи просушку.
4
Якщо ж сушильної машини у вас немає, виставте подушку на сонці і кожні 2-3 години добре збивайте її з усіх сторін. Сохнути вона буде довго - дня 2-3, добре просохле подушка стає легкою і повітряної, від неї не повинно виходити ніякого неприємного запаху. Якщо ж запах з'явився, значить наповнювач почав пріти і врятувати подушку може тільки його промивання.
5
Розпоріть подушку , складіть наповнювач в полотняний мішок, добре промийте його в мильній воді і прополощіть кілька разів. Вийміть наповнювач з мішка і розстеліть на рівній поверхні біля джерела тепла. Постійно перемішуйте його до повного висихання. Перо можна навіть відправити на пару годин в духовку з температурою 80-90 ° C. Висохлий наповнювач поверніть назад у подушку і зашейте її щільним швом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p8wiF8VY6AM
Корисна порада
Якщо у вас немає можливості добре висушити подушку, віддайте її в професійну хімчистку. Звідти вона повернеться до вас як новенька.