Як швидко зібрати речі.

Грамотно організовані збори в поїздку дозволять заощадити не тільки час і нерви, а й грошові кошти, адже забуту, але потрібну річ доведеться купувати на місці. Якщо подумати про те, що буде потрібно в поїздці, заздалегідь, процес упаковки валіз не займе більше 15 хвилин.
Інструкція
1
Складіть список речей, які збираєтеся брати з собою в подорож. Розділіть аркуш паперу на кілька частин, озаглавьте кожен розділ, наприклад: «документи», «одяг», «ліки», «в літак», «техніка та зарядні пристрої». Подумки уявіть, як ви приїжджаєте в готель, йдете на пляж, їдете екскурсію. Пишіть все, що вам може знадобитися, пізніше виотредактіруете список і викреслить те, без чого можна обійтися. Процедуру формування списку найкраще проводити протягом декількох днів до зборів, це найтриваліша частина упаковки валіз.
2
Звільніть місце на підлозі. Сюди ви будете складати все, що візьмете з собою. Залиште місце для валізи або сумки, щоб не розміщувати їх поверх речей.
3
Формуйте купки речей по розділах списку. Окремо складайте все, що вам знадобиться в дорозі - документи, одяг і взуття в транспорт, телефон, гроші.
4
Складайте одяг в стопки, так її простіше буде помістити в пакети або відразу в чемодан. Намагайтеся, щоб розмір складених речей був приблизно однаковий. Також одяг можна згорнути в рулончики, якщо, звичайно, ви впевнені, що в місці перебування буде праска. В порожнисті предмети можна помістити невеликі предмети гардероба, наприклад, шкарпетки або колготки.
5
Приготуйте пакети. В них можна помістити і одяг, і медичні препарати, і зарядні пристрої. Непрозорі пакети можна підписати. Речі , які можуть вам знадобитися в малоймовірному випадку, помістіть окремо. Пакети не тільки запобіжать намокання речей, але і дозволять зменшити обсяг одягу.
6
Використовуйте шнурки або мотузку. З їх допомогою можна щільно перев'язати пакети, здути зайве повітря і зменшити обсяг.
7
Помістіть всі підготовлені речі в чемодан або сумку. Якщо багажу занадто багато, проаналізуйте список і видаліть частину предметів.
8
Не забудьте про правила провезення багажу на транспорті.
Важке пробудження, пошук потрібних речей, поспіх і запізнення: така картина ранку знайома багатьом. Уміння збиратися швидко не тільки заощадить дорогоцінний час і дозволить бути пунктуальним, а й підніме настрій, позбавивши від зайвого фактора стресу.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - контрастний душ.
Інструкція
1
Постарайтеся проаналізувати те, як ви збираєтеся. Для наочності спробуйте зняти своє стандартне ранок на відеокамеру. Цілком можливо, ви виявите, що витрачаєте велику кількість часу на дурниці. Перегляд новин, розмови з домашніми, прискіпливе розглядання свого відображення в дзеркалі: подібні дрібниці зроблять процес зборів без перебільшення нескінченним.
2
Приготуйте заздалегідь речі на ранок. Підберіть комплект одягу, отутюжьте його і повісьте на видне місце. Подбайте не тільки про саму одязі, а й про аксесуари. Пошук потрібного ременя або рукавичок може звести нанівець всю вашу економію часу. Обов'язково враховуйте той факт, що вранці може стати набагато холодніше або піти дощ. На всякий випадок приготуйте і теплу річ, яку можна надіти поверх основного наряду.
3
Заведіть будильник на 5-10 хвилин раніше необхідного часу. Чи не піднімайтеся з ліжка відразу: добре потягніться і полежте з відкритими очима. Потім налаштуйтеся на те, що далі вам необхідно рухатися в швидкому темпі і не втрачати ні хвилини.
4
Прийміть контрастний душ. Цей метод додасть вам бадьорості, налагодить кровообіг, зарядить енергією. Спочатку чергуйте теплу і прохолодну воду, не роблячи великої різниці в температурі. Поступово нарощуйте контраст. Уже через кілька днів ви почнете відчувати, що ваш ранок проходить в більш швидкому темпі, а від сонливості не залишилося й сліду.
5
В якості сніданку виберіть такий варіант, приготування якого не забере у вас більше 5 хвилин. Омлет, каша, бутерброд або пластівці з молоком: така їжа готується дуже швидко і наситить вас до обіду. Основні заготовки для сніданку приготуйте з вечора. Поки вариться кава або закипає чайник, зробіть нескладний комплекс вправ, щоб відчути прилив сил.
6
Обов'язково зберіть з вечора сумку з усім необхідним. Поставте її біля виходу. Поруч покладіть ключі, парасольку, поставте начищену взуття та інші необхідні речі.