Як швидко вивчити всі неправильні англійські дієслова.

Запам'ятати всі неправильні дієслова в англійській мові дуже важко. Але серед цих дієслів є часто вживані, і без їх знання ви далі не просунетеся. Якщо підходити до вирішення цього завдання системно, то все не так вже й страшно. Наполегливість - ваш ключ до успіху. Вивчити дієслова може кожен, але не в кожного вистачить на це терпіння.
Вам знадобиться
  • - таблиця неправильних дієслів;
  • - папір;
  • - ручка;
  • - фломастери;
  • - сила волі.
Інструкція
1
Всього неправильних дієслів в англійській мові налічується понад 500 штук. Але для читання і вільного спілкування англійською мовою цілком вистачить 180-200. З них частина є похідними від інших, і про їх сенс можна здогадатися. Наприклад, overspend (перевитрачати) - від дієслова spend (витрачати). Якщо запам'ятовувати по 10 слів на день, то через 20 днів можна все вивчити
2
Для полегшення запам'ятовування скористайтеся таблицями, в яких дієслова розбиті на групи. В одних підручниках неправильні дієслова систематизовані по виду дії ( дієслова спілкування, дієслова дії, дієслова почуття і т.п .). В інших - по змінності їх другої і третьої форм. Приміром, у першій таблиці - дієслова , у яких всі три форми однакові, в другій - збігаються друга і третя форми, в третій - всі три форми різні.
3
Буде ще краще, якщо ви самостійно складете такі таблиці, взявши за основу список неправильних дієслів та групуючи їх, як вам більше подобається. Розносячи слова по таблицях і записуючи їх, ви задієте зорову пам'ять.
4
Виготовте навчальні плакати на основі цих таблиць. Причому краще не роздруковуйте їх на принтері, а напишіть від руки яскравими фломастерами на аркушах великого формату. В цьому випадку також підключається зорова і механічна пам'ять.
5
Розвісьте плакати над робочим столом. Працюючи за комп'ютером або роблячи уроки, час від часу відволікайтеся і перечитуйте один із стовпців таблиці.
6
Візьміть за правило щодня, незважаючи ні на що, перед сном вивчати 10 нових дієслів. У сні мозок обробляє засвоєну за день інформацію. Перевіряйте себе - напишіть на папері російський переклад, а навпаки, не підглядаючи в шпаргалку, відповідні англійські дієслова . Так повторюйте, поки не напишіть все без єдиної помилки.
7
Не забувайте через три-чотири дні повторювати пройдене - так включається довготривала пам'ять.
8
Одні слова запам'ятовуються легко, інші - ніяк не хочуть. Використовуйте метод асоціацій. Наприклад, зв'яжіть в голові англійська дієслово steal (красти) з російським «поцупити», а knit (в'язати) з нитками.
9
Можна з ким-небудь посперечатися на крупну суму грошей, що після закінчення певного терміну ви будете знати всі неправильні дієслова . Це буде хорошим стимулом до вивчення.
Все англійські дієслова діляться на два види - правильні і неправильні. У першому випадку форма минулого часу і причастя II утворюються шляхом додавання закінчення -ed. Неправильні дієслова II і III форми утворюються інакше, тому їх доводиться заучувати. Проблема полягає в тому, що їх в англійському близько 250 штук, і тим, хто хоче знати цю мову хоча б на початковому рівні, потрібно твердо запам'ятати не менше 70.
Інструкція
1
Не намагайтеся заучувати неправильні дієслова в алфавітному порядку, оскільки такий спосіб навряд чи допоможе вам запам'ятати їх швидко. Краще розділіть їх на групи за певною ознакою. Наприклад, всі три форми дієслів let, cast, put і т.п. збігаються, тому має сенс об'єднати їх. Звертайте увагу на написання та вимову. В одну групу можна об'єднати дієслова sing - sang - sung, spring - sprang - sprung, ring - rang - rung.
2
Якщо ви не можете розподілити неправильні дієслова по групам самостійно, скористайтеся готовими таблицями. Їх можна знайти в навчальних посібниках, навчальних програмах, на тематичних інтернет-порталах і т.п.
3
Знайдіть і вивчіть кілька віршів з неправильними дієсловами. Філологи склали чималу кількість забавних і легких для запам'ятовування віршиків. Наприклад, «Я в буфеті buy - bought - bought першокласний бутерброд» і т.д. Кілька подібних запоминалок ви можете скласти самостійно. Як правило, такий метод заучування неправильних дієслів дуже ефективний: деякі люди з його допомогою можуть за день запам'ятати 40-50 ланцюжків форм. Єдиний недолік цього способу полягає в тому, що людина концентрується на вимові, а не на написанні. Це значить, що вам доведеться також запам'ятовувати візуальний вигляд кожної ланцюжка.
4
Випишіть неправильні дієслова на аркуші паперу і розвісьте по квартирі. Можна розділити їх по групах, виписати окремі ланцюжки і т.п. Рекомендується також використовувати метод асоціацій: наприклад, можна надрукувати на папері форми ring - rang - rung і покласти аркуш біля телефону. Цей метод має декілька переваг. По-перше, протягом дня ваш погляд нерідко зупинятиметься на листочках-напоминалками, і ви зможете поступово заучувати дієслова , не докладаючи особливих зусиль. По-друге, ви запам'ятаєте не тільки вимова, а й написання ланцюжків форм. По-третє, за допомогою методу асоціацій легше заучувати переклад неправильних дієслів на російську мову.