Як швидко вивчити географію. вчимо географію карти.

Знання географії допоможе відкрити світ у всьому його різноманітті. За допомогою цієї стародавньої науки ви подорожуватиме по інших містах і країнах, не виходячи за межі квартири або класу. Вивчення даного шкільного предмета сприяє формуванню знань про планету Земля.
Вам знадобиться
  • підручник, атлас, ігри
Інструкція
1
Змініть своє ставлення до предмета. Географія - це не тільки нудні контурні карти і зубріння даних по кількості корисних копалин в тому чи іншому місці. Це ще вивчення планети, на якій ви живете, законів розподілу природних компонентів і способи їх поєднання. Завдяки географії, ви будете краще представляти карту світу і зможете скласти маршрут для подорожі по іншим країнам. Якщо в майбутньому ви хочете займатися економікою, політикою, екологією, без цього предмета вам не обійтися.
2
розподіляти свій час правильно. Щоб вчитися більш ефективно і швидко, освойте закони тайм-менеджменту. Умійте відрізняти головне від другорядного. Починайте робити домашнє завдання з більш складних питань, а легкі завдання залишайте наостанок. Складіть особисте розклад, дотримуйтеся його. Не відволікайтеся на порожні розмови, перегляд телепередач і сидіння в інтернеті під час підготовки до уроків. Для цього виділіть час на відпочинок.
3
Вивчайте атлас. Придбайте його в паперовому або електронному вигляді. В картах міститься багато інформації про країни та міста. Крім фізичної частини, яка б показала рельєф місцевості, вона включає економічну, політичну, кліматичну, релігійну та соціальні частини. Атлас розповідає про поширення різних релігій в областях світу, про щільність населення і середньому рівні доходу, народжуваності, смертності, про розвиток галузей промисловості. Навчіться їх правильно читати. Якщо у вас краще розвинена зорова пам'ять, то освоєння географії по атласу - це ваш коник.
4
Використовуйте захоплюючі ігри та загадки для розуміння предмета. Цікавий елемент зробить навчання приємним і цікавим. Знайдіть вікторини з географії. Встановіть їх на свій комп'ютер або телефон і вчіться, отримуючи задоволення. Крім того, ви можете придбати літературу з географії, яка відрізняється від підручників незвичайною подачею матеріалу.