Як швидко вивчити іспанську мову.

Іспанська мова на сьогоднішній день досить поширений. Крім рідної Іспанії, на нього говорять у 18 країнах Латинської Америки, а в США його багато хто вивчає в школі та університеті.
Вам знадобиться
  • - російсько-іспанський словник;
  • - книги і фільми іспанською;
  • - довідник іспанських дієслів.
Інструкція
1
Щоб швидко освоїти іспанська мова , найкраще, звичайно, пожити якийсь час в Іспанії. Якщо такої можливості немає, поєднуйте заняття на мова ових курсах з самостійним щоденним навчанням. Так ви отримаєте необхідний напрям у навчанні і можливість практикувати розмовну мову серед інших учасників групи.
2
Придбайте довідник іспанських дієслів і обов'язково вивчіть всі їхні численні форми і часи. Вони є основою граматики іспанської мова а і, освоївши їх, ви буде набагато легше говорити на даному мова е.
3
Вивчайте якомога більше слів і застосовуйте їх на практиці. Кожен день складайте собі список нових слів і виразів і запам'ятовуйте їх. Вивчаючи нові слова, не забувайте повторювати і вже знайомі. А ще краще - постійно вставляйте їх в розмовну мову, нехай навіть ще тільки в російську. Це дозволить засвоїти їх на довгий час.
4
Освоївши ази іспанського мова а, починайте читати книги на ньому. Виберіть для початку що-небудь легке і адаптоване, поступово ускладнюючи тексти і збільшуючи кількість прочитаних сторінок. При цьому не намагайтеся відшукати в словнику кожне незнайоме слово, просто постарайтеся вловити суть.
5
Дивіться фільми з російськими субтитрами. Це навчить вас розуміти оригінальну іспанську мову. Тільки при перегляді потрібно бути гранично уважним і зосередженим, щоб розчути окремі слова і зуміти уловити сенс.
6
Говорите на іспанському при будь-якій можливості. Відвідуючи мова ові курси, намагайтеся завжди ставити запитання і брати участь у будь-яких обговореннях тільки на цьому мова е. До того ж можна подружитися в інтернеті з носіями іспанської, листуватися з ними або телефонувати по Skype.
7
Не кидайте вивчення мова а при перших труднощах. З самого початку слід налаштуватися на те, що вам буде дуже непросто, адже ви хочете освоїти чужий мова за короткий термін. Пам'ятайте, що тільки щоденні наполегливі заняття допоможуть впоратися з цим.
Зверніть увагу
Якщо ви - один з тих, хто вирішив швидко вивчити іспанську мову, запам'ятовуйте прості правила. Налаштуйтеся. Мова вимагає системності. Це означає, що не можна займатися "коли захочеться", не можна займатися "день через місяць".
Корисна порада
Програма СЛОВА БЕГОМ Universal розроблена спеціально для того, щоб вивчити іспанську мову стало легко, просто і значно швидше. Самовчитель іспанської СЛОВА БЕГОМ призначений для дорослих користувачів, яким необхідно самостійно оволодіти іспанською мовою. Ви можете навчатися за програмою СЛОВА БЕГОМ Universal незалежно від рівня володіння іспанською мовою - вивчайте мову «з нуля», відновлюйте знання, отримані багато років тому, вдосконалюйте свої навички.