Як швидко вивчити турецьку. вивчити турецьку мову вдома.

Сучасна турецька мова відноситься до південно-західної підгрупи тюркських мов і є державною мовою Турецької Республіки. Також на нього говорять в Північному Іраку, Сирії, Болгарії та в деяких інших балканських країнах.
Вам знадобиться
  • - самовчитель з турецької мови;
  • - російсько-турецький словник;
  • - книги та фільми на турецькому;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Вивчити турецький можна самостійно, за допомогою репетитора або на мовних курсах. Щоб зробити це якомога швидше, поєднуйте уроки на курсах з щоденними самостійними заняттями. У першому випадку ви отримуватиме необхідний напрям у навчанні і практичне спілкування турецькою мовою, а вдома - закріплювати й удосконалювати отримані знання.
2
Скористайтеся самовчителем з турецької мови. Він допоможе освоїти його поетапно, оскільки зазвичай самовчителі розбиті на уроки, що відповідають певним темам. Виконуйте по одному такому уроку кожен день, розбираючи всі правила і виконуючи вправи.
3
Вчіть якомога більше слів. На курсах або в самовчителі вони зазвичай розбиті за тематикою. Намагайтеся не тільки запам'ятати пропоновані слова, але і доповнюйте цей список самостійно. Ранок починайте з повторення вже вивчених слів. Щоб запам'ятати їх надовго, вживайте їх в розмовній мові. І обов'язково іноді читайте вголос - це дасть вам можливість вдосконалити свою вимову.
4
Оточіть себе турецькою мовою. Скачайте з інтернету фільми і книги цією мовою, різні прості аудіозаписи. Привчіть себе постійно слухати і бачити слова іноземною мовою, нехай вони стануть частиною вашого життя. Почніть з найпростіших текстів і поступово переходите на більш складний рівень. Спочатку вам буде зовсім непросто, але постарайтеся вникати в тексти і з часом ви почнете їх розуміти.
5
Спілкуйтеся з носіями мови. Сьогодні в інтернеті є безліч форумів, учасники яких переписуються і спілкуються турецькою мовою, розвиваючи та вдосконалюючи його. Приєднайтеся до них. Можна також познайомитися з турками в соціальних мережах і налагодити з ними переписку.
6
Щоб заняття не набридали вам, чергуйте виконання вправ з іншими. Наприклад, позаймавшись граматикою, подивіться якийсь фільм на турецькому, почитайте книгу або послухайте турецьку музику.
7
Займайтеся кілька годин на день щодня. Тільки так ви зможете швидко освоїти мову. Якщо сильно втомилися - відпочиньте, але потім обов'язково продовжите.
Турецька мова останнім часом затребуваний серед росіян завдяки скасуванню візового режиму. Багато хто вважає його важким для вивчення, так як слова сприймаються європейцями на слух вкрай важко. Щоб освоїти дану мову, потрібно строго дотримувати правила граматики й фонетики. Якщо зрозуміти особливості турецького, то вивчити його можна швидко навіть самостійно.
Вам знадобиться
  • - підручники і посібники з турецької мови;
  • - російсько-турецький словник;
  • - інтернет, де можна знайти аудіо-/відеоматеріали та навчальні програми;
  • - зошит.
Інструкція
1
Знайомство з буквами і звукаміСначала потрібно вивчите букви, їх написання та вимову. Після освоєння алфавіту можна переходити до вивчення поєднань букв - складах. Як і в будь-якій мові, в турецькому теж є часто вживані склади. Їх потрібно виписати в зошит, а поряд написати транскрипцію, тобто як вони вимовляються.
2
Словникова работаПрежде ніж переходити до граматики, вивчіть основні слова. Для цього ви можете використовувати будь-які посібники та підручники з турецькому мови . Щоб вивчені слова не забувають, їх краще записувати в зошит, хоча б перший час вивчення мови. Поруч зі словом потрібно написати його транскрипцію і переклад.
3
Вивчення грамматікіПереходіть до вивчення граматики потрібно, коли з вивчених слів ви вже зможете складати примітивні пропозиції. Вивчайте правила і записуйте їх в зошит. До кожного правила пробуйте підібрати свої приклади, тоді краще зрозумієте теорію турецької мови. Продовжуйте вивчати лексику і записувати слова в зошит.
4
Робота з аудіо-/відеоматеріаламіПосле вивчення основ граматики можна приступати до роботи з аудіо/відеоматеріалами турецькою мовою. Нові слова в зошит ви вже можете не виписувати, так як збагачувати свій словниковий запас ви будете вже іншим шляхом. Вивчення правил потрібно продовжувати далі.
5
Знайдіть в інтернеті навчальні програми по турецькому мови . З ними можна починати працювати, коли ви приступите до вивчення граматики.
Корисна порада
1. Щоб вивчення мови було успішним, визначте для себе стимул, тобто те, заради чого ви почали вивчати мову. В процесі вивчення намагайтеся спілкуватися з носіями турецької мови, але майте на увазі, що говірка завжди дещо відрізняється від тієї, яку ви чуєте в кіно або телепередачах. 2. Знайдіть знайомих в соціальних мережах і в повідомленнях практикуйте свій турецький. Таким чином ви зможете розширити коло спілкування і дізнатися більше про країну досліджуваної мови.