Як знизити цукор в крові. Як знизити цукор в крові народними засобами.

Цукровий діабет став бичем сучасності, кожен день список його жертв поповнюється. Вилікувати діабет повністю досі не вдалося нікому. Хвора людина приречений боротися із захворюванням все життя. Але в цій боротьбі не варто покладатися тільки лише на медикаменти, хворий повинен сам контролювати вміст цукру в крові і намагатися тримати його на низькому рівні.
Інструкція
1
Люди, що вболівають цукровим діабетом, повинні в обов'язковому порядку дотримуватися найсуворішу дієту. Якщо не є цукор, то і підвищуватися йому буде не через що. При заняттях спортом організму потрібно швидке паливо, в ролі якого виступає глюкоза. Тому якщо ви піддалися спокусі і не змогли встояти перед тістечком на сніданок, організуйте собі півгодинну пробіжку. Весь цукор, що надійшов в кров, за цей час витратиться і не встигне вам нашкодити.
2
Вважається, що ароматні спеції не тільки знижують рівень цукру в крові, а й пригнічують бажання «з'їсти чогось солоденького». Заваріть настій з коріандру, кориці або анісу, розводите його теплої води і пийте замість чаю. Ви не тільки знизите цукор, кориця зміцнить імунітет, а коріандр поліпшить обмін речовин, на чому і грунтується його лікувальний вплив.
3
Картопля діабетикам рекомендується вживати в дуже обмеженій кількості зважаючи на високий вміст в ньому крохмалистих речовин. А ось сік сирої картоплі вважається лікувальним сахаропонижающим засобом. Натріть на дрібній тертці 3-4 картоплини, відіжміть з них сік і дайте йому відстоятися, щоб осел весь крохмаль. Обережно перелийте сік у чистий посуд, пийте його за 20 хвилин до обіду або вечері. Перед кожним прийомом їжі потрібно готувати свіжу порцію соку.
4
Добре зарекомендував себе в боротьбі з цукром і овес. Півсклянки зерна залийте 3 склянками окропу, помістіть в термос і запарюють протягом декількох годин. Приймати такий настій слід 3-4 рази на день по половині склянки протягом одного місяця. Якщо у вашому розпорядженні виявиться зелений овес, то можна пити сік, віджатий з його стебел, він теж нормалізує цукор в крові.
5
Але яким би чудодійним засобом ви не намагалися б знизити свій цукор, не намагайтеся противитися вказівкам свого лікуючого лікаря. Узгодьте з ним всі свої дії і застосовуйте народні засоби тільки як доповнення до основного лікування. Не забувайте при цьому дотримуватися спеціальної дієти. Це ви повинні контролювати цукор, а не цукор керувати вами.
Корисна порада
Якщо у вас є можливість, намагайтеся частіше відвідувати басейн. Плавання прекрасно знижує рівень цукру в крові.