Як швидко позбавитися від малярії.

Малярія являє собою гостре інфекційне захворювання, яке викликане декількома видами найпростіших роду плазмоидов. Для малярії характерні часто повторювані напади сильного ознобу, рясне виділення поту, висока температура тіла. При перших ознаках даного захворювання негайно зверніться до лікарні для успішного лікування, так як впоратися з малярією в домашніх умовах досить важко.
Інструкція
1
Для успішного лікування малярії використовуються різні препарати, що попереджають напади, повністю знищують збудника інфекції та купирующие симптоми вже розпочатого нападу. Серед таких ліків найбільш відомі «Хінін», «Хлоронін», «Мефлохин», «Хінакрін гідрохлорид» та «Примахін». Для лікування гострого прояву малярії призначаються гематоціди.
2
При гострому нападі малярії лікар призначає «Хлоронін» в таблетках. Ці ліки повністю купірує прояв хвороби і викликає загальну загибель малярійних плазмодіїв. Нерідко зустрічаються побічні ефекти у вигляді нудоти і блювання, при таких симптомах відновіть прийом препарату, але вже внутрішньом'язово. При шоці - шляхом внутрішньовенного повільного вливання (рекомендований час вливання - 4:00). Через чотири години знову повторіть введення препарату, поліпшення настане вже через один-два дні.
3
Поряд з призначеними хіміопрепаратами, хворому на важку форму малярії може бути призначена інтенсивна патогенетична терапія, яка включать в себе дезінтоксикаційні засоби («неокомпенсан», «Гемодез»), вітаміни, гемостатичні засоби, кокарбоксилазу і препарати, що покращують мікроциркуляцію («Полиглюкин», «Реополіглюкін»).
4
Якщо малярія ускладнена гемоглобинурией, в комплекс лікування необхідно включити протишокові засоби: «Мезатон», «Норадреналин», діуретики, дезінтоксикаційні розчини. Продовжуйте хіміотерапію, так як виник рецидив малярії може призвести до рецидивів гемоглобинурии.
5
Щоб повністю позбавитися від малярії , викликаної P.ovale або P.vivax, по закінченні прийому гематоцідних препаратів, застосовуйте тканинної шізонтоціди - «Примахін». Дане ліки призначають по 0,25 мг/кг протягом двох тижнів.
Зверніть увагу
Не займайтеся самолікуванням, так як малярія - небезпечне захворювання, яке нерідко призводить до смерті при неправильному лікуванні.