Як швидко позбавитися від пухлини. Як за один день позбутися від ячменю.

Пухлина може бути наслідком укусу комах, появи ячменю або флюсу. Нерідко новоутворення можна виявити в грудях. Не варто чекати, поки пухлина самостійно спаде, негайно приступайте до лікування.
Вам знадобиться
  • - медичний спирт;
  • - дистильована вода;
  • - аптечна ромашка;
  • - антибактеріальні краплі;
  • - антигістамінні препарати ;
  • - цибуля;
  • - лід;
  • - нашатирний спирт;
  • - картопля.
Інструкція
1
Якщо ви відчули сильну тягне біль при моргання і, дивлячись в дзеркало, помітили пухлина ока, швидше за все - це ячмінь. Розведіть медичний спирт дистильованою водою в пропорції один до одного, змочіть ватяну паличку в приготованому складі і акуратно змастіть ячмінь, прикрийте очей, щоб рідина не потрапила всередину. Потім закапайте антибактеріальними краплями. Непогано допомагає позбутися ячменю аптечна ромашка, заваріть пакетик в окропі і прикладіть до ураженого місця. Якщо захворювання супроводжується підвищеною температурою тіла і набряком лімфатичних вузлів, негайно зверніться до лікаря.
2
Укус оси або бджоли може викликати найсильнішу пухлина, яка може стати небезпечною для людей, схильних до алергічних реакцій. Для початку вийміть жало, яке часто комаха залишає в ранці. Візьміть лід або шматок замороженого м'яса, загорніть в відрізок тканини і прикладіть до ушкодженого місця. Випийте антигістамінний препарат для уникнення алергічної реакції. Почистіть цибулину і відіжміть з неї сік, змочіть марлю і прикладіть до опухлих місцю. Непогано допомагає нашатирний спирт, розведений з водою і прикладений до місця укусу.
3
Якщо у вас з ранку опухло обличчя, це може бути наслідком неправильно роботи нирок. Щоб швидко зняти набряклість, скористайтеся перевіреним народним способом: натріть на дрібній тертці сиру картоплю і відіжміть сік, маса повинна залишатися трохи вологою. Нанесіть картопляну кашку на обличчя товстим шаром, залиште на десять-п'ятнадцять хвилин. Що залишився картопляний сік використовуйте для примочок на область очей (відмінно допомагає при припухлостях).
4
Якщо пухлина з'явилася з незрозумілих для вас причин і викликає хворобливі відчуття, негайно зверніться до лікаря і пройдіть всі необхідне обстеження, щоб виключити таке страшне захворювання, як рак. Якщо пухлина доброякісна, доктором буде запропонована операція з її видалення, оскільки лікування в цьому випадку буде недоцільним.