Як швидко позбавитися від корости.

Короста відноситься до заразне захворювання, збудником якого є коростяний кліщ. Він легко передається контактно-побутовим шляхом. Його проникнення під шкіру викликає основний симптом корости - свербіж. Однак дуже скоро з'являється й інший відмітна ознака - висипка у вигляді маленьких бульбашок і прищиків. Щоб уникнути розповсюдження хвороби, необхідно відразу починати лікування.
Вам знадобиться
  • - фармакологічні препарати "Бензилбензоат", "Кротамітон", "Спрегаль".
Інструкція
1
Для швидкого позбавлення від корости використовуйте аптечні інсектицидні засоби і бажано по призначення лікаря. Але оскільки це не завжди можливо, перед самостійним застосуванням ретельно ознайомтеся з інструкцією. Інші способи, що відносяться до народних методів лікування корости , застосовуйте як додаткові, але не основні або єдині.
2
Одним з поширених засобів проти корости є препарат «Бензилбензоат». Для дорослих застосовують 20% мазь або емульсію, а для дітей 10%. Тривалість лікування становить 4 дні. Після душу нанесіть засіб на шкіру, включаючи міжпальцевих простору, долоні і стопи. Чи не захоплюйте тільки обличчя, шию і голову. Далі надягніть чистий одяг і протягом 3-х днів; не змивайте мазь. Після обробки Не мийте руки протягом 3 годин, однак якщо в цьому є необхідність, після кожного миття змащуйте їх повторно. На 4-й день прийміть душ, а потім нанесіть емульсію (мазь) повторно і залиште на добу. Поміняйте натільна білизна. На п'ятий день вимийтеся ретельно з милом і змініть одяг, а також постільні приналежності.
3
Не менш ефективний у лікуванні корости препарат «Кротамітон». Крім впливу на кліща він ще й знімає свербіж. Перед використанням ретельно струсіть флакон і нанесіть засіб на чисту шкіру від підборіддя до ніг, захоплюючи все складки, згини і міжпальцевих простору. Далі надягніть чистий одяг. Через 24 години повторіть процедуру, а після нанесення препарату на шкіру поміняйте одяг та постільну білизну. Через 2 дні (48 годин) після повторного втирання прийміть тривалий душ з гелем або м'яким милом.
4
Якщо в денний час лікування корости з яких-небудь причин неможливо, використовуйте препарат «Спрегаль». Його наносять в 18-19 годин і залишають на всю ніч. На відстані 20 см розпорошите його по всій поверхні тіла, почніть з уражених коростою місць, але шкіру голови і особи не обробляйте. Надіньте чистий одяг і поміняйте постільна білизна. Через 12 годин ретельно вимийте під душем. Найчастіше одного разу достатньо.
5
Застосовуючи будь-який засіб від корости , проводите лікування всіх членів сім'ї. Це допоможе уникнути повторного зараження. Крім цього, всі предмети і підлогу в квартирі обробляйте миючими засобами. Постільна та натільна білизна, що використовується на період лікування, замочіть в порошку, прокип'ятіть і після прання сушіть на сонці. Вовняні або хутряні вироби, що не підлягають пранню, сушіть на сонці протягом тижня.