Як швидко позбавитися від бліх.

Блохи - це дрібні кровоссальні комахи, які здатні викликати серйозні проблеми у ваших домашніх улюбленців - від сверблячки до серйозного інфекційного захворювання. Блохи - витривалі істоти, дуже швидко розмножуються. Якщо ви помітили, що ваш вихованець постійно свербить і кусає шерсть зубами, огляньте тварину на наявність паразитів і приступите до боротьби з ними.
Вам знадобиться
  • - шампунь від бліх;
  • - інсектициди;
  • - «Стронгхолд».
Інструкція
1
Блохи воліють скупчуватися в тих місцях, де тварині буде важко їх дістати: в межлопаточном просторі (в області холки), у хвоста і за вухами. Традиційне засіб для боротьби з блохами - протипаразитарні шампуні. Купуйте виключно зарубіжні перевірені засоби, так як шампуні вітчизняного виробництва нерідко стають небезпечними для здоров'я вихованців.
2
Наступне найбільш поширене протиблошині засіб - концентровані розчини інсектицидів, які продаються в тюбиках або ампулах в спеціалізованому зоомагазині. Найбільш відомі та ефективні препарати: «неостомозан», «стомозана» і «Бутокс». Для обробки домашнього вихованця розчиніть вміст упаковки в потрібній кількості води (розводите згідно інструкції) і втирайте рідину в суху шерсть тварини. Можна обприскати килимок тваринного приготовленої сумішшю з пульверизатора.
3
Найбільш дієве, новітнє і сучасно засіб проти бліх - препарат з групи авермектинів «Стронгхолд», який продається в одноразовому пипетке. Нанесіть потрібну дозу ліків на шкіру в область холки, воно швидко вбереться в кров і рознесеться по всьому тілу тварини. Блоха при укусі отримує смертельну дозу «Стронгхолд» разом з випитої кров'ю і швидко гине. Даний препарат здатний вбивати всіх паразитів, які спробують спробувати смак крові волохатого господаря. Ефективність ліки зберігається протягом цілого місяця, абсолютно безпечно для тварин і людей. Через дві години після нанесення «Стронгхолд» на шкіру тварини искупайте його з шампунем, ефективність ліків не знизиться.
Зверніть увагу
Вибираючи той чи інший засіб для боротьби з блохами, проконсультуйтеся з ветеринаром. Спеціаліст підкаже вам, чи підходить вашому вихованцеві препарат. Особливо ретельно підходьте до вибору засобів для вагітних, хворих або годуючих кішок і собак.