Як швидко виправити оцінки.

Незадовго до закінчення чверті або в кінці навчального року перед багатьма учнями постає необхідність швидкого виправлення поточних оцінок з метою одержання більш високої четвертний (підсумкової). Здійснити це завдання можна, використовуючи будь-яку (законну) можливість для вирішення даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - план занять з виправлення оцінок;
  • - допомога репетитора;
  • - наполегливість;
  • - бажання виправити ситуацію;
  • - працьовитість;
  • - оволодіння проблемним матеріалом;
  • - додатковий залік або інші перевірочні роботи
Інструкція
1
Постарайтеся в швидкі терміни вивчити той матеріал, за яким вас не влаштовують ваші оцінки . Формули і правила по проблемній темі ви повинні знати назубок, якщо хочете виправити ситуацію. Крім того, зверніть увагу на практичну частину, крім теорії: завдання та вправи також не повинні викликати у вас труднощі.
2
Якщо ви не можете самостійно розібратися в даній темі, зверніться з проханням допомогти вам до свого вчителя, а в разі неможливості подібної допомоги (у вчителя немає часу, у вас з ним конфлікт, ви не розумієте його пояснень і т. п.) - до репетитора. Останнього можна знайти, навівши довідки у своїх однокласників та учнів інших класів? або звернувши увагу на оголошення в місцевій газеті. Можна дізнатися і в іншого вчителя, наприклад, з математики, в даній школі, не погодиться він надати вам платну допомогу.
3
Після того як ви відчуєте впевненість у своїх знаннях і здатність перездати той матеріал, за яким у вас стоять низькі оцінки , підійдіть до свого вчителя (краще робити це в спокійній обстановці, коли вам ніхто не заважатиме) і попросіть його допомогти вам виправити ваші позначки. Чітко мотивуйте ваше бажання тим, що ви не хочете бути «трієчником» або що більш високий бал з даного предмету потрібен вам для вступу до інституту. Скажіть, що ви шкодуєте про те, що раніше безвідповідально ставилися до предмету, що ви усвідомили його важливість і серйозність для вас. Розмовляйте ввічливо, чітко і переконливо. Учитель повинен побачити ваше прагнення виправити ситуацію.
4
Попросіть свого педагога призначити вам додатковий залік або заліки за темами, що викликають у вас труднощі; дати вам творче завдання (наприклад, написати реферат або підготувати доповідь по якійсь із тем) і т.д. Будьте готові до того, що тепер вам доведеться вчитися зі стовідсотковою віддачею, не сподіваючись на списування і підказки друзів.
5
У разі якщо ситуація така, що терміново виправляти оцінки вам потрібно не по одному, а по кількох предметів, складіть для себе розклад занять по кожному з них, забудьте на час про розваги і повністю зосередьтеся на навчанні, чітко уявляючи собі мету, до якої ви прагнете? і планомірно домагаючись її здійснення.