Як швидко навчитися віджиматися.

Віджимання від підлоги є основними фізичними вправами в будь-якому виді спорту. Адже завдяки цьому збільшується сила та міць м'язів. Використовуючи віджимання, можна підняти загальний тонус організму і добитися прогресу в інших вправах. Так як же швидко навчитися віджиматися і зробити своє тіло більш витривалим?
Інструкція
1
Якщо у вас ослаблені м'язи рук і спини, вам важко віджиматися від підлоги, почніть з найпростішого виду вправ, які може виконати абсолютно кожен. Встаньте на відстані одного метра від стіни, поставте на неї руки якомога ширше. Почніть згинати руки в ліктях, розводячи їх при цьому в сторони, тіло нахиляйте до стіни. Спина повинна бути пряма, що не прогинайте корпус, тут повинні працювати тільки руки. Повторіть дану вправу максимальну кількість разів і переходите до наступного рівня.
2
Для наступної вправи вам буде потрібно якийсь упор, це може бути стілець, лавка або гімнастичний м'яч. Покладіть руки на упор, тулуб має становити рівну горизонтальну лінію, спину тримайте прямо, шкарпетками упріться в підлогу. Працюють тільки руки, корпус залишається нерухомим. Всі ці вправи допоможуть вам швидко наблизитися до заповітної мети - навчитися віджиматися.
3
Встаньте на коліна, ноги схрестіть між собою, руки поставте на підлогу. Спина повинна бути пряма, сідниці НЕ піднімайте. Почніть повільно опускатися, голова повинна дивитися в підлогу. Можливо, вам буде дуже складно зробити цю вправу, але нарощуючи поступово силу, ви буде тільки прогресувати. Запам'ятайте, головне тут - техніка, тому краще зробити кілька разів правильно, ніж багато разів аби як. Тому якщо ви ще не готові до такого рівня віджимань, поверніться до попереднього. Як тільки ви зможете віджиматися даними способом двадцять разів, можна сміливо переходити до повноцінних віджимань від підлоги.
4
Отже, випряміть спину, ніколи її не згинайте і не рухайте стегнами, упріться долонями в підлогу. Повільно опуститеся, розводьте лікті в сторони. Слідкуйте за правильним диханням: при опусканні робіть вдих, коли ви починаєте підніматися нагору - видих. Для постановки правильного дихання займіться бігом. Наступним етапом для вас можуть стати віджимання на кулаках або пальцях.
Немає нічого приємнішого для жіночого очі, ніж міцні чоловічі біцепси, граєтесь в променях сонця. Домогтися гарних рук можна за допомогою груп вправ, одне з яких - віджимання. Навчитися віджиматися нескладно, для цього потрібно лише працьовитість і терпіння.
Інструкція
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UGIAhKHt1yo