Як швидко обрізати відео.

Для виділення певного фрагмента з відеофайлу застосовують різне програмне забезпечення. Важливо розуміти, що за допомогою певних утиліт можна вносити суттєві корективи в параметри відеозображення.
Вам знадобиться
  • Sony Vegas.
Інструкція
1
Якщо ви хочете швидко вирізати елемент відеофайлу, не вдаючись до змін його властивостей, використовуйте програму Sony Vegas. В даному випадку можна застосувати практично будь-яку версію утиліти.
2
Встановіть Sony Vegas і перезавантажте комп'ютер. Відкрийте цю програму і перейдіть в меню File. Натисніть кнопку Open і почекайте, поки відкриється вікно провідника Windows. Перейдіть до каталогу, який містить потрібний відеофайл. Виділіть кліп лівою кнопкою мишки та натисніть Add.
3
Якщо відео не додав до смугу візуалізації автоматично, самостійно зробите цю дію. Знайдіть початок фрагмента, який потрібно вирізати із загальної доріжки. Виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть клавішу S.
4
Тепер перемістіть курсор до останнього кадру фрагмента. Знову натисніть кнопку S. Після виділення відрізка клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть поле Save As. Дочекайтеся запуску нового діалогового меню. Введіть назву файлу і виберіть каталог для його збереження.
5
Іноді після зміни файли він може працювати некоректно. У таких ситуаціях необхідно використовувати програмний декодер. Запустіть Sony Vegas і відкрийте збережений фрагмент.
6
Відкрийте вкладку Options і активуйте функцію Render As. Приступите до збереження нового відео. Активуйте функцію Render loop region only, встановивши прапорець поруч з однойменною пунктом.
7
Змініть додаткові параметри відеозображення. Найчастіше можна трохи підвищити якість картинки. Це актуально лише в тих випадках, коли початкове дозвіл не перевищує 800х600 пікселів. Врахуйте той факт, що внесення значних змін в параметри відеозображення, як правило, призводить до підвищення розміру кінцевого файлу.