Як швидко відростити вуса.

Вуса надають сильній половині людства особливий шарм і в той же час роблять вигляд більш мужнім. Щоб скоріше стати щасливим володарем рослинності над верхньою губою, необхідно посприяти зростанню волосся за допомогою різних харчових добавок і масок.
Вам знадобиться
  • - вітаміни;
  • - молочні продукти;
  • - цинк;
  • - шампунь;
  • - гірчичний порошок;
  • - касторове і реп'яхову олію.
Інструкція
1
Ріст волосся на тілі, в тому числі і на обличчі, залежить від кількості необхідних мікроелементів в організмі. Якщо ви неправильно або нераціонально харчуєтеся, почніть приймати вітамінний комплекс, у складі якого міститься велика доза кальцію. Якщо вам не підходить якась речовина, постарайтеся підібрати пивні дріжджі, в яких воно відсутнє.
2
Щетина добре відростає при високому рівні тестостерону в крові. Тому приймайте цинк. Він сприяє виробленню гормону, але не завдає шкоди здоров'ю, а, скоріше навпаки, поліпшує загальний стан не тільки волосся, але і шкіри. Також їжте більше продуктів, багатих цим мікроелементом.
3
Щодня випивайте 500 мл молока, кефіру або йогурту. Їжте сир, сир та інші молочні продукти. В них міститься не тільки багато кальцію, але і амінокислоти, що сприяють росту здорового волосся.
4
Купіть шампунь «Активатор росту волосся». Аналогічно діють і засоби з пивними дріжджами, але мити ними вуса потрібно регулярно.
5
Кілька разів на тиждень робіть живильну маску. Змішайте реп'яхову і касторове масло в рівних пропорціях, підігрійте до 40 градусів. Потім додайте капсулу «Аевіт» (вітаміни на жировій основі) і ретельно перемішайте. Нанесіть на лінію росту волосся і залиште на годину. Це допоможе не тільки прискорити ріст вусів, але і позбавитися від лупи, якщо вона є.
6
Періодично робіть маску з гірчичного порошку. Додавайте приблизно 1 ч. Л. гірчиці на 10 мл сметани або масла. Отриману суміш нанесіть на вуса і потримайте 15 хвилин. Вмийтеся теплою водою.
7
У міру відростання вусів корегуйте їх форму. Для цієї мети використовуйте тример. Якщо ви самі не можете це зробити чи боїтеся все зіпсувати, відвідайте салон краси. Майстер впорається з поставленим завданням буквально за 5 хвилин.