Як швидко очистити шкіру.

Щоденне очищення обличчя від декоративної косметики, інших забруднень вкрай важливо для того, щоб зберегти шкіру здоровою і свіжою. Швидко позбутися гриму і бруду допоможуть спеціальні косметичні засоби.
Інструкція
1
Використовуйте косметичне мило. Умивання з милом - самий елементарний і швидкий спосіб позбутися від забруднень на шкірі. Однак стежте за своїми відчуттями. Після застосування мила не повинно виникати почуття стягнутості, дискомфорту. Власницям тонкої сухої шкіри мило в якості засобу для вмивання не підходить. Крім того, воно непридатне для видалення декоративної косметики - для цього використовуються інші засоби.
2
Видаляйте макіяж за допомогою жирного (20-30% жирності) косметичного молочка. Воно без праці видаляє з шкіри і з верхніх шарів епідермісу частинки декоративної косметики і бруд. Нанесіть молочко на шкіру , розподіліть, а потім видаліть за допомогою серветки. Молочко для вмивання видаляйте інакше. Після нанесення його разом з гримом змийте теплою водою без застосування додаткових очищувальних засобів.
3
Протріть шкіру лосьйоном. Нанесіть рідина на серветку, ватяний диск і ретельно видаліть забруднення з обличчя. Майте на увазі, що лосьйони містять спирт. Його зміст може варіюватися. Так для жирної шкіри придатне засіб з 15-25% вмістом спирту, а для сухої та/або в'янучої - не більше 6-8%.
4
Вмийтеся, використовуючи пінку для вмивання. Нанесіть на вологе обличчя деяку кількість пінки, вспеньте, а потім змийте, видаливши разом із засобом всі забруднення з шкіри. Замість пінки можете використовувати емульсію. Її відмінність від пінки в більш високому вмісті жиру, що робить засіб придатним для використання людьми з високочутливої або сухою шкірою.
5
Нанесіть на шкіру трохи гелю і вспеньте його з водою. Потім змийте рясну піну. Гель відмінно очищає шкіру , має нежирну текстуру і підходить людям з будь-яким типом шкіри.
6
Якщо ви - «щаслива» володарка запаленої або дуже сухої шкіри, то для вас має сенс завести у ванній флакончик з очищує маслом для вмивання. Нанесіть кілька крапель засобу на обличчя, збризніть його водою, вспеньте. Засіб утворює молочну емульсію з ніжною текстурою. Ця емульсія відмінно видаляє забруднення, залишки косметики і змивається звичайною теплою водою.
Корисна порада
Після очищення шкіри не забувайте застосовувати живильні і зволожуючі креми. Особливо це необхідно після водних процедур.
Для підтримки шкіри особи в здоровому і свіжому стані необхідно кожен день очищати його від декоративної косметики і забруднень. Швидко прибрати макіяж або бруд можна за допомогою спеціальних косметичних засобів.
Інструкція
1
Користуйтеся косметичним милом. Подібне умивання допоможе позбутися від забруднень шкіри. Уважно стежте за своїми відчуттями. Застосування мила не повинно викликати відчуття стягнутості і дискомфорту.
2
Якщо у вас дуже суха або запалена шкіра, краще відмовтеся від мила. Краще придбати спеціальне очищають олія для вмивання. Кілька його крапель нанесіть на обличчя. Потім збризніть його водою і вспеньте. Під дією засобу утворюється молочна емульсія з надзвичайно ніжною текстурою. Вона прекрасно видалить залишки косметики і будь-які забруднення. Засіб після використання змийте звичайної теплою водою.
3
Видаляйте макіяж за допомогою косметичного молочка з жирністю 20-30%. Таким чином, ви без особливих зусиль приберете бруд і частинки декоративної косметики. Засіб нанесіть на шкіру і рівномірно розподіліть по всій поверхні. Потім видаліть за допомогою серветки.
4
Молочко для вмивання використовуйте по-іншому. Нанесіть його на обличчя і змийте засіб разом з гримом теплою водою. При цьому не застосовуйте додаткові очищаючі засоби.
5
Протирайте обличчя лосьйоном. Для цього на ватний диск або серветку нанесіть рідину і видаліть всі забруднення з поверхні шкіри. Не забувайте, що у складі лосьйонів присутній спирт. Його відсоток в подібних засобах може бути різним. Так, власницям жирної шкіри необхідний лосьйон з вмістом спирту 15-25%, жінкам з в'янучої або сухою шкірою - не більше 6-8%.
6
Для вмивання використовуйте пінку. Нанесіть трохи засобу на вологе обличчя, вспеньте і змийте теплою водою. Так ви видалите всі забруднення з шкіри. Пінку можна замінити емульсією. Вона відрізняється тим, що в її складі більше жиру. Цей нюанс передбачений для людей із сухою та високочутливої шкірою.
7
На обличчя нанесіть небагато гелю і вспеньте його водою. Отриману рясну піну змийте. Гель добре очистить шкіру. Завдяки своїй нежирної текстурі він підійде для людей з будь-яким типом шкіри.