Як швидко переїхати.

Існує приказка «Один переїзд дорівнює семи пожежам». Хто переїжджав хоча б раз, той знає, як важко буває часом знайти потрібну річ на новому місці. Проте, переїзд та адаптацію в новому помешканні можна значно спростити.
Вам знадобиться
  • - картонні коробки;
  • - пакети для сміття;
  • - газети;
  • - дорожні сумки;
  • - різнокольорові стікери або фломастери;
  • - скотч.
Інструкція
1
Європейці для переїздів давно вже почали використовувати великі коробки. Ви можете купити аналогічні у великих магазинах, а можете зробити простіше - пройтися по довколишніх торговим точкам і запитати, чи немає у них непотрібних ящиків. Такі можуть виявитися в продуктових магазинах або торгують побутовою або комп'ютерною технікою.
2
Розсортуйте речі по декількох категоріях і складайте їх по різних коробкам залежно від цього. Якщо не знаєте, з чого почати, поставте в кімнаті кілька ящиків. В один складайте сувеніри, в другій - посуд, в третій - баночки і тюбики з косметикою.
3
Підпишіть кожну коробку, щоб знати, що в ній знаходиться - це значно полегшить вам пошуки речей. Також можете відвести кожній категорії речей свій колір і приклеїти до коробок різнокольорові стікери або зробити позначки фломастерами. Якщо в деяких ящиках у вас знаходяться речі, які б'ються, то зробіть на упаковці відповідну відмітку.
4
Одяг краще не пакувати в коробки, а скористатися для її транспортування мішками для сміття. Підійдуть і дорожні картаті сумки, в яких «човники» перевозять свій товар - вони міцні і надійні. Книги ж краще поставити стопками, загорнути в газету і перемотати скотчем. Переносити їх в такому вигляді буде значно простіше, а зі скотчу можна ще й зробити ручку.
5
В окрему коробку складіть речі першої необхідності, які знадобляться вам відразу після переїзду, і підпишіть її відповідним чином. Вам не доведеться вивертати всі сумки і пакети в пошуках загубилася зубної щітки.
6
Залиште в деяких коробках місце, куди ви складете речі, якими користувалися в останній вечір: постільна білизна, піжами, засоби особистої гігієни. Після того як ви закриєте останню коробку, ви будете готові до переїзду.