Як швидко перейменувати файли. Як перейменувати групу файлів.

Завдання швидкого перейменування множинних файлів може бути вирішена користувачем комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, як стандартними засобами системи, так і з використанням додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Виділіть підлягає перейменуванню групу файлів і викличте контекстне меню одного їх вибраних елементів кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Перейменувати» і введіть бажане нове ім'я. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Іншим методом вирішення тієї ж задачі може служити використання функціональної клавіші F2. Точно також виділіть потрібну групу файлів в провіднику і виберіть перший з них. Натисніть функціональну клавішу F2 і надрукуйте бажане ім'я у відповідному рядку діалогового вікна. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter. Зверніть увагу на те, що всі наступні файли отримають те ж ім'я з послідовними порядковими номерами.
3
Скористайтеся розширеною функціональністю файлового менеджера Total Commander для спрощення та полегшення завдання перейменування файлів. Для цього запустіть програму та виділіть у ньому все файли , підлягають зміни імені. Розкрийте меню «Файли» верхньої сервісної панелі головного вікна програми і вкажіть пункт «Групове періменованіе». Альтернативним способом виконання того ж дії може послужити одночасне використання поєднання функціональних клавіш Ctrl і M. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Виконати».
4
Зверніть увагу на можливості зміни налаштування різних параметрів операції перейменування групи файлів за допомогою спеціального плагіна в конфігурації маски для імені файлу, значно розширює можливості зміни значень, що додаються до імені або розширення файлів.