Як швидко побудувати гараж. Як побудувати гараж з сайдинга.

Одним з найбільш легких і швидких є монтаж каркасного гаража . Однак щоб заощадити свій час, гроші та сили, слід підійти до цього процесу з усією відповідальністю, попередньо розрахувавши нюанси майбутньої забудови.
Вам знадобиться
 • - металопрофіль
 • - саморізи
 • - болти
 • - дриль
 • - рулетка
 • - ножиці по металу
 • - бетонна плита
 • - пісок
 • - гравій
 • - сайдинг
Інструкція
1
Кожен з етапів зведення каркасного будови займає від одного до трьох днів. Окремі елементи, покрівельні та фасадні матеріали з'єднуються між собою за допомогою болтів і саморізів. Крім того, монтаж каркасного гаража не залежить від умов погоди і може проводитися в будь-який час року. Для цієї роботи буде достатньо команди з чотирьох або двох чоловік.
2
Для систематичного контролю за станом автомобіля і його обслуговування виготовте оглядову яму. Якщо дозволяє площа, розташуйте її так, щоб у машини була робоча (над ямою) зона і зона відпочинку (без ями). Дана конструкція дозволить вберегти авто від впливу вологи, що виходить із ніші, і, отже, від швидкої корозії днища. Висота ями повинна бути на 15 см більше зростання автовласника. Довжина ями залежить від габаритів авто, ширина - від його марки і колісної бази. Для ремонту в гаражі різних видів автомашин зробіть ширину 0,75 - 0,8 метрів. Для гідроізоляції використовуйте бітумні матеріали або полімерні мембрани.
3
Фундамент для каркасного гаража відрізняється від того, який закладають при будівництві капітальних блокових або цегляних гаражів. Перш за все, необхідно забезпечити тверде і рівне підставу. Укладіть для цього на неглибоку піщано-гравійну подушку фундаментну плиту, спорудити стрічковий фундамент або влаштуйте заасфальтований майданчик.
4
Після укладання й облаштування фундаменту приступайте до монтажу несучого каркаса. Він збирається з оцинкованих металевих профілів, нарізаних до потрібного розміру. Спочатку зберіть окремі частини каркаса майбутньої будови - кроквяні ферми і стіни. Потім з'єднайте їх в жорстку конструкцію. Не переживайте з приводу легкості елементів, які без праці при компонуванні піднімуть дві людини. Незважаючи на свою легкість, конструкція має високий ступінь міцності.
5
Після надійної установки несучого каркаса займіться монтажем покрівлі. Використовуйте для цього профнастил або металочерепицю. Завдяки ідеально рівній поверхні встановлених раніше стропильних ферм і великої площі покрівельних аркушів дана робота буде виконана без ускладнень і зайвих витрат часу.
6
Почніть облаштовувати фасад. Спочатку встановіть по периметру листи профнастилу, а потім приступайте до роботи з оздоблювальним профілем. Після сайдингу встановіть додаткову вертикальну обрешітку, на неї - оздоблювальні профілі, і тільки потім зробіть кінцевий набір сайдинга.
Гараж можна продати дуже швидко, якщо всі документи підготовлені, і ви плануєте скористатися послугами посередників, до яких звертається велика кількість громадян, які планують придбати нерухомість. Якщо ж ви не хочете користуватися послугами агентства нерухомості, то швидку продаж можна здійснити самостійно, помістивши оголошення в засобах масової інформації.
Вам знадобиться
 • - документи, необхідні для продажу;
 • - оголошення в засобах масової інформації та на рекламних стендах;
 • - договір з агентством нерухомості (якщо ви використовуєте послуги посередників).
Інструкція
1
Для швидкого продажу вам буде потрібно підготувати пакет необхідних документів і тільки після цього сповіщати максимальну кількість населення про те, що гараж продається. Відповідно до Цивільного кодексу РФ, продати можна тільки те, що належить вам по праву власності. Отримайте виписку з кадастрового паспорта об'єкта, яку видають в БТІ. Також вам буде потрібно отримати виписку з кадастрового паспорта земельної ділянки. На гараж та земельна ділянка ви повинні мати свідоцтво про власність. Якщо майно оформлено у спільну часткову власність, оформите нотаріальний дозвіл від усіх співвласників і від другого чоловіка.
2
Після оформлення всіх документів, необхідних для продажу, зверніться в велике агентство нерухомості або проведіть рекламне інформування самостійно.
3
Розклейте рекламні оголошення про продаж на всіх міських стендах, біля автобусних зупинок, великих супермаркетів. Найбільш дієві такі оголошення, якщо вони розклеєні в районі, де знаходиться гараж, так як більшість потенційних покупців планують ставити свій автомобіль поблизу від будинку, а не добиратися до гаража в іншу частину міста.
4
Зверніться в офіс засобів масової інформації, дайте оголошення на всі регіональні канали. Вказуйте місце розташування гаража, матеріал, з якого він виготовлений, ціну за гараж ви можете назвати договірну. Якщо ви знаєте приблизну вартість гаражів, рівноцінних вашому, то трохи знизивши ціну, ви зможете продати гараж швидко.
5
Не забувайте, що пік купівельної активності припадає на осінь, коли потенційні покупці вирішують питання про те, де буде зимувати їх автомобіль - на платній автостоянці або у знову придбаному гаражі.
6
Якщо покупці знайшлися, не втрачайте їх. Якщо ви дійсно хочете продати гараж швидко, знижуйте ціну і відразу укладайте договір купівлі-продажу, як тільки покупці висловили бажання придбати ваш гараж.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dEuBaPOpH7E