Як швидко побудувати будиночок.

Можна швидко побудувати теплий і затишний будиночок , використовуючи сучасні методи будівництва. Щоб вибрати відповідну конструкцію, слід дізнатися всі особливості матеріалів, з якого зводяться будову.
Інструкція
1
Оберіть тип строеніяДля швидкого будівництва будинків використовуються збірні конструкції, виконані за різною технологією: на основі каркасів, сендвіч-панелей і дерев'яних щитів. Наприклад, перші заповнюються матеріалом утеплювача і обшиваються дошками або вагонкою, а стіни щитового будинки зводяться з готових багатошарових панелей. Але всі типи збірних будинків з'єднуються в єдину конструкцію тільки на місці будівництва.
2
Зробіть фундаментПоскольку конструкція збірного будинку легка, для неї недоцільно робити потужний фундамент. Можна зробити столбчатую або пальових основу будинку. Щоб захистити споруду від деформації при промерзанні грунту, залийте свайно-стовпчастий фундамент до глибини максимального промерзання ґрунту.
3
Зберіть каркасний домСтени такої будови виконуються з дерев'яних, залізобетонних або металевих каркасів. Поставте на фундамент каркас з бруса і обшийте його з двох сторін. Заповніть порожній простір теплоізоляційним матеріалом. Застосовують для цього різні матеріали: тирса, деревоволокнистих плит, мінеральну вату, шлак, гравій. Виберіть для утеплення мінеральну вату - легкий, екологічно чистий і негорючий матеріал. Після заповнення простінків приступайте до обробки приміщення. Із зовнішнього боку зашейте каркас вологостійкими плитами і облицюйте штукатуркою або сайдингом.
4
Зробіть щитової будиночок Зберіть будинок з готових дерев'яних щитів - дощатої каркаса, заповненого різними матеріалами і обшитого вагонкою. При заводському виробництві всі дерев'яні деталі висушені, покриті антисептиком, підготовлені до фарбування і не потребують додаткової обробки. Якщо ви маєте намір обробити зовнішні поверхні будинку, використовуйте сучасний матеріал: сайдинг - він ненадовго затягне будівництво, але забезпечить додатковий захист будови від холоду та вітру.
5
Використовуйте композитні конструкцііОстановіте свою увагу на сендвіч-панелях - тришарової стінової конструкції з оцинкованих листів, між якими знаходиться шар утеплювача. Завдяки невеликій вазі, будова з цього матеріалу не вимагає потужного фундаменту. Можна підібрати колір панелей за смаком - вони не потребують додаткової обробки. Крім того, застосування сендвіч-панелей гарантує не тільки високу швидкість будівництва, але й тепло в будинку.
Зверніть увагу
Уточніть наповнення дерев'яного щита. У ньому мають бути шари з мінеральної (базальтової) вати і гідроізоляційної плівки, які забезпечать теплоізоляцію стін і її захист впливу вологи.
Корисна порада
При монтажі каркаса перевіряйте дотримання вертикалей і горизонталей конструкції - від цього залежить якість збірки вашого будинку.