Як прикрасити фрукти.

Фрукти прекрасні самі по собі і їх найчастіше використовують як прикраси інших страв. Але фігурна нарізка та оригінальні колірні поєднання здатні зробити подачу фруктів і блюд їх них ще ефектніше.
Інструкція
1
Найпоширенішим способом прикраси фруктів є карвінг, тобто вирізання візерунків. Карвінгу можна піддати і маленьке яблуко, і величезний кавун. Правда, без відповідних інструментів і деякого досвіду шедевра вам не створити. Але не впадайте у відчай. Нескладні візерунки ви зможете зобразити звичайним ножем, орієнтуючись на креслення, малюнок, або просто давши волю фантазії.
2
Візьміть, приміром, зелені та червоні яблука. Наріжте їх на рівну кількість однакових горизонтальних скибочок. Викладіть з скибочок цілі яблука, чергуючи смужки квітів. Якщо у вас є спеціальна насадка для вирізання конусів, точно так же повирезать конуси в обох сортах яблук, в підсумку ви отримаєте червоні яблука з зеленими точками і навпаки. Фурор серед гостей після цього вам забезпечений.
3
З того ж яблука можна виготовити справжнісінькі троянди. Розділіть яблуко на 4 частини, видаліть серцевину і наріжте з кожної четвертинки тонкі скибочки. Опустіть яблука в киплячий сироп і відваріть протягом 1-2 хвилин до м'якості. Акуратно розкладіть часточки на кулінарній дошці, змастіть їх розчиненим желатином. Візьміть одну з них і згорніть у трубочку. Наступну часточку оберніть навколо першої. Так часточка за часточкою, пелюстка за пелюсткою зліпіть троянду. З пари яблук у вас повинен вийти цілий букет.
4
Безсумнівним фаворитом фруктового столу стане їстівна корзинка. Візьміть велику диню або середніх розмірів кавун. Розріжте навпіл, для більшої краси зверху можна залишити своєрідну ручку. Серцевину вийміть ложкою або спеціальним пристосуванням. Ось власне і все. Заповніть таку корзинку на свій розсуд. Начинкою можуть служити виноград, апельсинові та мандаринові дольки, різного роду ягоди, динячі і кавунові кульки, вийняті до цього з тіла кошика.
5
Не соромтеся виявляти фантазію. Принадність фруктів полягає в тому, що їх можна варіювати між собою нескінченно, і жодне з поєднань не опиниться неправильним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Dn50KMGtJ7M