Як обмежити віддалений доступ. Як прибрати обмежений доступ wifi.

Функція віддаленого доступу до реєстру - зручний інструмент адміністрування. Проте, в деяких випадках можливість зміни системного реєстру комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, може становити серйозну загрозу для безпеки. У цих випадках потрібно відключення даної функції.
Інструкція
1
Права віддаленого доступу до реєстру комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, прописані в самому реєстрі. За замовчуванням повним доступом володіють користувачі, що входять до групи Адміністратори. Користувачам групи Оператори архіву і Local Service надані тільки права на читання.
2
Для відключення служби Remote Registry, викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте services.msc в рядок "Відкрити" і підтвердіть запуск утиліти, натиснувши кнопку OK. Викличте контекстне меню елемента Remote Registry в правій частині вікна кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть опцію Disabled в випадаючому списку рядка «Тип запуску» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
Поверніться до головного меню «Пуск», щоб обмежити віддалений доступ до реєстру, і ще раз перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру за допомогою кнопки OK. Розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlSecurePipeServers.
4
Виділіть знайдений ключ кліком лівої кнопки миші і скористайтеся командою «Змінити». Вкажіть розділ «Дозволи» та натисніть кнопку «Додати». Введіть значення імені користувача, що підлягає обмеженню доступу , і застосуєте прапорець в рядку «Читання» в нижній частині діалогового вікна дозволів. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
5
Зверніть увагу на можливість надання прав до необхідних параметрам реєстру обраному користувачу, навіть за відсутності прав на зміну записів в веткеHKLMSystemCurrentControlSetControlSecurePipeServerswinregAllowedPathsMachine.