Як відкрити кришку наручних годинників. Як відкрити кришку в жіночому годиннику casio.

Дуже багато наручний годинник працюють на батарейках. Щоб її замінити, доведеться відкрити кришку годин. Зробити це не так просто, як здається. Можна віднести годинник в майстерню, а можна спробувати впоратися своїми силами.
Вам знадобиться
  • - ніж з гострим лезом;
  • - викрутка;
  • - лупа.
Інструкція
1
Візьміть лупу і огляньте годинник. Треба зрозуміти, як кріпиться кришка. Може бути кілька варіантів: просте защелкивание, кріплення за допомогою кільця з різьбою, загвинчування на болтики. Розташуйте годинник на рівній поверхні, наприклад, на столі. Підкладіть під них рушник. Протріть кришку годин і місця її з'єднання з корпусом ватним тампоном, змоченим в спирті.
2
Кришку, яка кріпиться за допомогою болтів, треба відкривати викруткою. Відкрутіть болтики. Якщо вони занадто маленькі, використовуйте не викрутку, а маленький канцелярський ніж з гострим лезом. Відкручуйте болтики в наступному порядку: першим, потім той, який знаходиться навпроти, і так далі. Коли ви знімете кришку , то, швидше за все, побачите ущільнювальне колечко з пластмаси. Чи не втратьте його - краще болтики, кришку і кільце покласти на блюдце.
3
Якщо кришка кріпиться за допомогою кільця з різьбою, відшукайте спеціальні поглиблення, які зроблені спеціально для відкривання. Встановіть тонку викрутку в одне з поглиблень і обертайте кільце у напрямку проти годин ой стрілки. Кільце має крутитися. Коли ви звільните кришку від кільця, вам буде потрібно підчепити викруткою спеціальна мова, який знаходиться у важеля переведення стрілок. Його треба акуратно підчепити за допомогою викрутки і трохи потягнути. Кришка повинна відкритися. Якщо у годин кришка, яка викручується повністю, на ній також є спеціальні отвори для обертання. Дійте аналогічним способом.
4
Кришка, яка просто фіксується, відкривається за допомогою ножа. Потрібно знайти поглиблення на ній, підчепити і акуратно відкрити.
Зверніть увагу
При відкриванні годин будьте гранично обережні - не маючи професійних навичок, дуже легко пошкодити тонкий годинниковий механізм.
Корисна порада
Коли купуєте годинник, уточніть у продавця, як саме вони відкриваються. Якщо вам не подобається спосіб відкривання, годинник краще не купувати.