Як шукати інформацію.

В мережі можна знайти практично будь-яку інформацію . Способів пошуку інформації багато, але найпоширеніший з них - використання пошукових систем. Назви таких пошукових сервісів як Яндекс, Google і Yahoo відомі кожному російському користувачеві. Для того щоб ви змогли знайти саме те, що вам потрібно, необхідно вміти правильно користуватися цими пошуковими машинами.
Інструкція
1
Ви увійшли на пошуковий сервер, набрали ключову фразу і ... нічого не знайшли. Швидше за все, ви ввели занадто докладний або специфічний запит. В цьому випадку вам необхідно правильно скласти пошукову фразу. Наприклад, замість "Скільки коштують передні стійки на автомобіль тойота-калдина 2001 року випуску" краще набрати "Запчастини до іномарок". Запит стане більш загальним, але під нього потрапить більша кількість потенційно шуканих сторінок.
2
Для більш успішного пошуку не слід обмежуватися одним пошуковим сервером. Справа в тому, що в основі будь-якого пошуковика знаходиться програма, яка постійно стежить за посиланнями та ключовими словами і оновлює свою базу даних. Алгоритм пошуку у кожної пошукової програми різний. Може трапитися так, що сторінка, що не знайдена Рамблером або Майлі, буде люб'язно надана вам Google або Яндексом. Якщо шукана інформація - не російською мовою, то краще використовувати зарубіжні сервера, наприклад Yahoo - вони більше оптимізовані під англомовні сайти. Типовіша інша ситуація - пошуковий сервер видав вам величезну кількість посилань, але серед них немає підходящої інформації. На цей випадок є свої рецепти.
3
Не слід обмежуватися першою сторінкою результатів. Справа в тому, що конкуренція за потрапляння на перші позиції в пошукових запитах сайту дуже висока. І на перших позиціях, як правило, знаходяться не самі об'єктивно підходять під запит сайти, а ті, чиї власники найбільш активно і успішно займаються просуванням своєї інтернет-сторінки. Тому якщо немає необхідної інформації на першій сторінці пошуку, не впадайте у відчай, йдіть далі по посиланнях. Адже відповідь на ваш запит може виявитися на другій, третій, п'ятій і навіть десятої сторінках пошукової викладки.
4
Так само для більш успішного пошуку необхідно уточнювати географію пошуку і предметну область. Зазвичай при пошуку яких-небудь товарів або послуг більша частина посилань вказує на фірми міста з найбільшою економічною активністю - Москви. Тому жителям інших міст слід або вказати місто в рядку запиту, або вказати регіон засобами самого пошукового сайту. Також буває корисно скористатися рубрикатором пошуковика і вказати предметну область - наприклад "Комп'ютери" або "Фото".
5
Так само корисна функція «шукати в знайденому». Багато пошукових сервера дозволяють шукати в знайденому, тобто виробляти поступовий пошук. Наприклад, пошукова фраза "Запчастини до іномарок" сформує первинна кількість сторінок, присвячених автозапчастям. А використовуючи функцію пошуку в знайденому, ви можете уточнити, для якої саме марки автомобіля вам потрібні запчастини.
6
Для пошуку інформації не варто нехтувати перевагами розширеного пошуку. Функції розширеного пошуку, які є у багатьох пошукових серверів, дуже допоможуть вам у відсіканні непотрібної інформації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ir4ebUuLLfI
Корисна порада
Застосовуючи дані поради, ви зможете з легкістю знайти потрібну вам інформацію в інтернеті. Але навіть якщо ви пішли всіх цих порад і все одно не змогли знайти на просторах інтернету потрібну вам інформацію, то, швидше за все, її туди ще ніхто не розмістив. Так теж буває. У кожному разі, не впадайте у відчай, і пам'ятайте заповітні слова: «Хто шукає, той завжди знайде». Вдалого вам пошуку.