Як відключити кабельне ТБ. після відмови від кабельного телебачення.

На сьогоднішній день послугами компаній, які забезпечують підключення кабельного телебачення, користуються все більше і більше людей. Само кабельне телебачення являє собою модель телевізійного мовлення, передача сигналу якого відбувається на високих частотах, а передається сам сигнал за допомогою спеціального кабелю .. Якщо ви більше не маєте потребу в подібних послугах, то порядок розірвання договору такий.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з умовами контракту (або договору), який був укладений при підключенні кабельного телебачення.
2
Зателефонуйте в офіс компанії, яка займалася підключенням кабельного телебачення і поінформуйте менеджера про те, що ви маєте намір відмовитися від даного виду сервісу. У деяких компаніях розірвати послуги можна безпосередньо по телефону.
3
Зайдіть на сайт компанії, яка займалася підключенням кабельного телебачення і скачайте спеціальну форму відмови від використання кабельного телебачення. В даній формі заповніть всі обов'язкові поля (це прізвище, ім'я та по батькові особи, на яку було оформлено договір підключення кабельного телебачення, адреса проживання), при необхідності вкажіть причину відмови.
4
Відвідайте офіс компанії, яка є безпосереднім особою з надання послуги підключення та забезпечення кабельного телебачення і напишіть заяву про відмову використання кабельного телебачення. Зареєструйте заяву в журналі вхідних документів.
5
По закінченню трьох робочих днів після оформлення заяви про відмову від отримання послуг кабельного телебачення, перевірте, чи дійсно надання даних послуг було призупинено (щоб уникнути нарахування штрафів за несплату).
6
Сплатіть всі відповідні витрати, які були понесені оператором (тобто компанією, яка надавала послуги підключення кабельного телебачення). Напишіть заяву про відмову в користуванні даних послуг, і відключення від кабельного телебачення буде здійснено не пізніше одного робочого дня з отримання та реєстрації даного оголошення.
Корисна порада
Не соромтеся дзвонити повторно в компанію в тому випадку, якщо вам здається, що відключення від послуги не відбулося. Це всього лише ввічлива наполегливість.