Як відправити файл безкоштовно.

Отправить будь файли можна за допомогою інтернету. Причому в даному випадку не важливо, в якому місті і на якому материку знаходиться одержувач документів. І що найважливіше, відправку файлів можна здійснити без матеріальних витрат.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - призначений для відправки файл;
  • - зареєстрований електронну скриньку.
Інструкція
1
Для відправки будь-яких файлів необхідно мати доступ до електронної пошти і свій e-mail, неважливо, на якому поштовому сервісі він зареєстрований. Зайдіть в свій ящик, для цього може знадобитися ввести облікові дані - логін і пароль, якщо ви не користуйтеся функцією автозбереження даних. Виберіть на верхній панелі пункт «Новий лист» або «Написати» (залежно від використовуваного сервісу назви даної опції може дещо відрізнятися). Потім в новому вікні в рядку «Кому» введіть e-mail адресата. Якщо потрібно, вкажіть тему листа. Потім в тіло повідомлення внесіть необхідний текст.
2
Для відправки файлу, вагою до 20 мегабайт (неважливо, що це буде: зображення, документ, музика, відео), натисніть кнопку «Прикріпити». Потім вкажіть папку, в якій розташовується призначений для відправки файл, клікніть на нього і натисніть «Відкрити». Через кілька секунд або хвилин (залежно від швидкості інтернет-з'єднання та обсягу документів) файл буде прикріплений до листа. Після чого ви можете сміливо натискати кнопку «Відправити», і дуже скоро ваш адресат отримає лист разом з додатком.
3
Якщо потрібно відправити в одному листі декілька файлів, зробити це можна двома способами: прикріплюючи по черзі кожен документ (зображення, музику), або додати всі їх в папку. Але для цього потрібно помістити всі документи в папку і заархівувати її. Так вона прикріпиться цілком.
4
Коли потрібно відіслати більш об'ємний файл, скористайтеся функцією «Відправити файл> 20 Mb». Клацніть по цьому посиланню, вона розташовується поруч із кнопкою «Прикріпити», і перейдіть на наступну сторінку. У «Майл.ру» ви зможете додати в лист до двадцяти різних файлів об'ємом до Гігабайта. Для цього натисніть «Завантажити файл», вкажіть їх розташування і почекайте, поки закінчиться завантаження. Після цього отримаєте посилання, натиснувши на відповідну кнопку, і додайте її в лист. Для отримання «посилки» вашому адресату потрібно буде пройти за вказаним посиланням і завантажити файли .
5
У «Яндексі» також є подібна послуга, яка відправляє великі файли на хостинг «Яндекс. Народ ».
6
Якщо файли дуже важкі (понад двох Гігабайт), можете підключити платний VIP-доступ. Або відправляти їх частинами. В даному випадку рішення приймати тільки вам.