Як відіпрати блиск.

Лискучі блискучі плями на одязі - явище малоприємне. Відіпрати подібне забруднення можна, використовуючи перевірені народні рецепти. Вони ефективні і прості.
Вам знадобиться
 • - нашатирний спирт;
 • - кухонна сіль;
 • - наждачний папір;
 • - столовий оцет;
 • - чайна сода ;
 • - щавлева кислота;
 • - каніфоль;
 • - жовтий віск;
 • - скипидар;
 • - касторове масло;
 • - вода.
Інструкція
1
Блиск на куртці з вовняної або напіввовняної тканини видаліть за допомогою нашатирного спирту. Розведіть даний засіб з теплою водою в рівних пропорціях. Нанесіть готовий розчин на забруднену ділянку. Через 15-20 хвилин простягає виріб в теплій воді з невеликим додаванням прального порошку. Просушіть одяг в добре провітрюваному приміщенні (лоджії, балконі).
2
відіпрати блискучі плями на одязі, попередньо обробивши забруднену ділянку кухонною сіллю. Після цього промийте виріб у теплій воді. У разі необхідності повторіть процедуру ще раз.
3
Забруднення на виробах із замші видаліть, акуратно обробивши блискучі плями звичайної гумкою або тонкою наждачним папером. Після чого протріть одяг кухонної губкою, змоченою в теплій воді.
4
Видаліть лискучі блискучі плями на одязі розчином столового оцту (9%) і води, взяті в рівних пропорціях. Даний засіб нанесіть на забруднену ділянку. Через 20-30 хвилин потріть пляму щіткою і обполосніть теплою водою.
5
Змішайте 2 чайні ложки чайної соди, 3 столові ложки води і 1 чайну ложку щавлевої кислоти. Всі компоненти добре перемішайте. Кухонну губку змочіть в отриманому засобі, і обробіть забруднену ділянку. Через 15-20 хвилин виперіть виріб в теплій воді з додаванням прального порошку або мильного розчину.
6
Приготуйте універсальний засіб для видалення блискучих плям на одязі. Для цього змішайте 1 чайну ложку каніфолі, 2 столові ложки жовтого воску, 2 столові ложки скипидару і 2 чайні ложки касторової олії. Підігрійте дану консистенцію на повільному вогні, регулярно помішуючи. Цією сумішшю протріть проблемні місця. Залишки кошти видаліть теплою водою. Просушіть виріб в добре провітрюваному приміщенні.
Несприятлива екологічна обстановка - недолік проживання в мегаполісах. Однак ступінь забрудненості районів у великих містах різниться. У Москві, наприклад, є варіанти з більш-менш комфортними в цьому сенсі умовами для життя.
На жаль, Москва є не тільки чудовим, гарним, що динамічно розвивається, великим і цікавим містом, але й дуже брудним, запиленим. Жителі деяких частин столиці страждають від високої концентрації шкідливих речовин в повітрі, відсутності зелених насаджень і поганий води.Наіболее забрудненими районами Москви є ті, які розташовані поблизу автомагістралей, або іншого великого потоку транспорту, а також близько підприємств теплоенергетичного комплексу, заводов.Із-за вихлопів шкідливих речовин автотранспортом страждають такі райони, як Братєєво, Мар'їно і Любліно. Тут немає зелених масивів, парків, які можуть згладити ситуацію. Чи не краще справи йдуть і в центрі Москви: жити в межах садового кільця - значить щодня вдихати шкідливі леткі речовини. Тому, поставивши на противагу привабливому географічному розташуванню цього району критичну обстановку в плані екології, гарненько подумайте, набувати квартиру тут або в більш зеленому месте.Жітелі півдня-сходу столиці страждають від сусідства з підприємствами промисловості. Тут, вздовж Москва-ріки, їх безліч. Діяльність заводів, зосереджених в цьому районі, звичайно ж, різко негативно впливає на стан навколишнього середовища. Тому до забруднених ділянок міста можна додати Капотню.Екологія в Центральному та Південно-Східному округах, а саме, в Марино, Ясенів, Відрадному та Вихіно, піддається небезпеці через розташування тут об'єктів теплоенергетікі.Завишенное вміст сірководню спостерігається в районах, распложенной недалеко від нафтопереробного заводу, а також очисних споруд: Курьяновской і Люберецкого. Незадоволені сильним забрудненням повітря і жителі Кожухово.Еслі перед вами стоїть вибір місця проживання, зверніть увагу на такі райони, як Зеленоград, Митино, Строгіно, Ясенів, Крилатське, Теплий стан. Тут екологічна обстановка найбільш сприятлива.