Як змінити розмір сторінки. Як збільшити масштаб домашньої сторінки.

Іноді користувачеві не зовсім комфортно працювати з тими установками браузера, які пропонуються за замовчуванням. Це може бути викликано в першу чергу монітором, який використовує людина. В кожному випадку для зручності роботи користувач може налаштувати різні параметри браузера під свої потреби. Є декілька популярних браузерів: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, Opera, Chrome. У кожному з них є свої функції настройки вікна.
Інструкція
1
Mozilla Firefox.Нужно зайти в меню «Вид», вибрати пункт «Масштаб», потім «Збільшити Ctrl +» або «Зменшити Ctrl?». Ви помітите, як змінюється розмір сторінки. Вибравши пункт «Скинути», ви зможете отримати вихідний розмір сторінки.
2
Internet Explorer.Зайдіте в меню «Вид», виберіть пункт «Масштаб», потім «Збільшити Ctrl +» або «Зменшити Ctrl?». Крім того, ви можете вибрати один з вже зазначених масштабів або ввести свій розмір .
3
Safari.Находіте значок із зображенням сторінки у верхньому правому куті вікна Safari. Заходьте в меню «Сторінка». Вибираєте «Змінити масштаб». У вікні, ви зможете збільшити або зменшити розмір сторінки за допомогою клавіш «Ctrl +» або «Ctrl?». Вибравши «Фактичний розмір », ви зможете отримати вихідний розмір сторінки.
4
Opera.Необходімо зайти в меню "Інструменти", вибрати пункт "Налаштування", перейти в розділ «Загальні настройки». Потім зайдіть на вкладку «Веб- сторінки», де ви можете вибрати масштаб сторінки в процентному співвідношенні. Якщо встановити прапорець «Підігнати по ширині», сторінки будуть відображатися так, щоб уміститися в вікні браузера у всю ширину.
5
ChromeЧтоби змінити масштаб сторінки в цьому браузері, необхідно знайти значок гайкового ключа в правому верхньому куті. Кількома мишкою на значок, з'являється меню «Налаштування та керування». У вікні, ви можете вказати необхідний масштаб сторінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OSs6HGdnk3Q
Корисна порада
Змінити розмір, можна також використовуючи «гарячі клавіші»: Збільшити масштаб - комбінація клавіш «Сtrl» і «+» Зменшити масштаб - комбінація клавіш «Сtrl» і «?» Скинути (встановити вихідний масштаб) - комбінація клавіш « Сtrl »і« 0 »Ось такими простими способами можна налаштувати будь-який браузер для комфортної роботи.