Як одягатися в ретро стилі.

Вічно модний стиль - ретро . Відтворення яскравих образів, які пов'язані з певними історичними періодами, заняття дуже захопливе і гарантує вам, що ви завжди зможете звернути на себе увагу. Але єдиною умовою є точне попадання і відповідність обраному ретро -стилі.
Інструкція
1
Перш ніж почати одягатися в ретро - стилі, подумайте, на якій модній епосі вам би хотілося зупинитися, що підійде саме вам і буде виглядати не старомодно, а саме стильно і актуально. Якщо ви замислюєтеся про вечірній туалеті, то тут можна вибрати вічну класику з використанням фасонів і аксесуарів 20-30 років минулого сторіччя. Для повсякденного одягу можна вибрати веселі кольори 50-х і 70-х років.
2
Вибираючи стиль ретро , ви створюєте образ. І тут не повинно бути дрібниць. Цей образ повинен виглядати стильно і гармонійно. Це значить, що підібрати в єдиному стилі необхідно не тільки одяг, взуття та капелюшок, але й зачіску, макіяж, аксесуари та сумочку. Пара-трійка справжніх вінтажних доповнень завжди допоможе відтворити той час.
3
Спробуйте вловити дух часу. Подивіться фільми, які були зняті в той період. Уважно вдивіться в кожну дрібницю, зверніть увагу на фасон, забарвлення, манеру носити ту чи іншу річ. Адже навіть звичайні блузки і ковбойські сорочки, чий фасон не змінюється десятиліттями, в різний час жінки носять зовсім по-різному.
4
Щоб відтворити стиль 50-х років, вам обов'язково потрібно буде придбати сукні з широкою спідницею- «Тетянка» і вузьким ліфом, жакет, який прекрасно буде доповнювати спідницю-олівець і облягаючий блузу з широкими рукавами і бантом. Доповнить наряд пальто трапеція завдовжки до середини або трохи нижче колін. Перлинні намиста, кліпси, окуляри-кішки і туфлі на шпильці або прямому стійкому каблуці, акуратна стрижка або укладка «хвилями» - і ви в образі.
5
А ось стиль 70-х невіддільний від руху хіпі. Тут туфлі на підборах замінять зручні сандалі, а спідницю - розкльошені прямі джинси із заниженою талією. Не обійтися без великих круглих сонцезахисних окулярів і сорочки навипуск і дедалі ширшим до низу рукавом. До такого вбрання потрібна буде сумка-торба, яку носять через плече. Прямі розпущене волосся, перехоплені круговим обручем або косинкою, зав'язаною ззаду, плетені «мулечка» і «фенечки» - ви справжній хіпі.