Як швидко відключати сигналізацію.

Для забезпечення збереження майна люди вдаються до використання такого засобу захисту, як сигналізація. Якщо говорити про автомобілі, існує досить велика кількість пристроїв, які ставляться і знімаються з охорони за допомогою спеціального брелока. Як відключити сигналізацію в нестандартному або аварійному випадку?
Інструкція
1
Якщо ви не можете зняти машину з охорони за допомогою брелока, перевірте, в робочому чи він знаходиться стані (дуже часто причиною несправності стає розряд батареї). Замініть стару на нову і спробуйте повторити свої дії.
2
Сигнал, який виходить з брелка безпосередньо до автомобіля, може «глушиться» сторонніми сигналами, в даному випадку підійдіть якомога ближче до машини і повторно спробуйте відключити сигналізацію .
3
Якщо попередні два кроки не дали позитивних результатів, то визначте тип (за назвою) встановленої на ваш автомобіль сигналізації. Залежно від цього будуть обрані наступні дії.
4
Відкрийте двері автомобіля за допомогою ключа (в цей момент повинна спрацювати сигналізація і включитися габаритні вогні).
5
Увімкніть запалювання автомобіля.
6
Знайдіть у салоні а кнопковий вимикач автосигналізації Valet (зазвичай, при стандартному варіанті, ця кнопка розташовується біля ніг водія, безпосередньо під кермом, з тильного боку рульової колонки, близько ручника або під сидінням водія).
7
Після десяти секунд натисніть кнопку виключення сигналізації Valet, це дасть можливість відключити сигналізацію і завести автомобіль.
8
Скористайтеся персональним кодом, якщо такий є. Відкрийте автомобіль за допомогою ключа. Увімкніть, відключіть і знову включіть запалення. Натисніть кнопку Valet таку кількість разів, яке буде відповідати першій цифрі Вашого коду. Потім вимкніть, а після знову включіть запалення і знову натисніть кнопку Valet таку кількість разів, яке буде відповідати другій цифрі коду.
Корисна порада
В будь-якому випадку зберігайте спокій і дотримуйтесь послідовність перерахованих дій. Якщо вони не допомагають, то не варто займатися дилетантством. Телефонуйте в сервіс, де розібратися з проблемою допоможуть кваліфіковані фахівці.