Як визначити кисть в Фотошопі.

Робота з графічним редактором Photoshop - справа творча. І іноді для обробки фото або створення власного зображення просто необхідно використовувати щось більше, ніж стандартні кисті. Що робити в цьому випадку? Скачувати кисті з інтернету, щоб потім виявити, що в новому наборі немає нічого підходящого? Виходом з ситуації може стати створення своєї кисті.
Інструкція
1
Виберіть малюнок, який ви згодом збираєтеся перетворити на кисть . Очистіть його від фону, використовуючи ластик, але будьте обережні - не "зріжте» краю малюнка. Якщо є можливість, знайдіть зображення, яке хочете використовувати для створення кисті, на рівному тлі контрастного з вашим малюнком кольору. Це неабияк спростить завдання. Якщо ж знайти таке зображення не вийшло, обережно зітріть весь фон. Також можна зафарбувати його кисть ю. Колір, знову ж таки, виберіть яскравий, не підходящий по відтінку до вмісту вашої майбутньої кисті.
2
Скористайтеся інструментом Magic Wand («Чарівна паличка»), щоб виділити фон, навколишній малюнок вашої майбутньої кисті. Потім затисніть клавіші Shift + Ctrl + I, тим самим інвертуємо виділення. Тепер в виділеної області знаходиться ваш малюнок.
3
Виберіть в контекстному меню зверху Edit - Define Brush Preset (Редагування - визначити установки кисті). Відкриється вікно з мініатюрним зображенням вашої кисті і рядком для введення назви кисті. Введіть придумане вами назва і натисніть на кнопку ОК у вікні. Тепер у списку кистей, в самому кінці, з'явиться нова кисть , що повністю повторює обраний вами малюнок у мініатюрі.
4
Випробуйте нову кисть перш, ніж закриєте програму. Створіть новий документ, і на чистому тлі, вибравши кисть зі списку, декілька раз клікніть мишкою. Потім кілька разів проведіть лінію. Все функціонує? Відмінно! Значить, ви проробили всю роботу правильно.
5
Закрийте програму, не зберігаючи змін до використаних для створення кисті картинках. Якщо з якихось причин кисть не з'явилася до списку, збережіть малюнок у форматі *.jpg" і закрийте програму. Потім знову відкрийте Photoshop, відкрийте файл з вашим малюнком і повторіть дії з пунктів 2 і 3.
Зверніть увагу
Якщо створена вами кисть все ж не з'являється в списку, переконайтеся, що у вас на комп'ютері встановлена повноцінна програма - на деяких версіях «піратського» Photoshop відсутня можливість збереження власних кистей. В такому випадку, на жаль, вам не залишається нічого, окрім як перевстановити програму, завантаживши на комп'ютер повноцінну версію. Для цього уважно читайте відгуки про пакет на форумах для скачування настановних файлів.