Як визначити форму нігтів.

Акуратно підпиляні і оброблені нігті роблять вигляд жінки охайним і привабливим. Але щоб ручки виглядали більш ефектно, мало зробити манікюр, потрібно ще й додати нігтям підходящу форму .
Інструкція
1
Ідеальною формою нігтя є та, яка робить жіночу кисть ще більш красивою і вишуканою. Причому для кожної жінки вона буде різна. Форма нігтя залежить від пропорцій пальців, структури і величини нігтя, а іноді і від професії.
2
мигдалеподібного форма нігтів є класикою жанру і підходить до всіх пальчикам. Вона робить руку изящней і утонченней. Короткі мигдалеподібні нігті прикрасять і товсті пальці, зорово подовживши їх. З такими нігтями зручно виконувати роботу по дому, доглядати за немовлятами і здійснювати будь-які інші дії. Підтримувати цю форму дуже просто - достатньо час від часу підпилювати ніготь від одного куточка до іншого.
3
Овальная форма добре буде виглядати на коротких нігтях, роблячи їх довшими, а кисті ще ніжніше. До того ж вона підійде для тонких і ламких нігтів - завдяки постійному підпилювання куточків вони будуть менше ламатися і чіплятися.
4
Квадратні нігті візуально вкорочують кисть, тому таку форму варто носити тільки тим, хто може похвалитися довгими і тонкими пальчиками. При підпилюванні можна залишити кути прямими, тоді пилочку слід тримати горизонтально, а рухи робити тільки в одну сторону. А можна злегка закруглити куточки, щоб вони не ламалися. Довжина може бути будь-яка.
5
Гострі нігті підійдуть для тонких пальчиків середньої довжини. Ця форма красиво виглядає, але є досить небезпечною як для інших людей, так і для вас. До того ж гострий кінчик частіше ламається.
6
Довжина нігтів залежить від їх структури. Міцні нігті можуть витримати будь-яку довжину, а ось тонкі і слабкі краще підпилювати коротше. Тоді вони будуть менше ламатися, відшаровуватися і виглядати більш акуратними. Нігті також не повинні заважати, тому не женіться за красою і не відрощуйте дуже довгі кігтики, якщо вам з ними незручно.