Як визначити хворобу.

Організм людини - дуже вразлива система, якій доводиться щодня боротися з великою кількістю бактерій і вірусів. Люди в щоденному вирі подій часто не здатні розпізнати хвороба , поки вона не дасть про себе знати в гострій формі. Багато симптоми (запаморочення, стомлюваність, головний біль, дратівливість) людиною просто не помічаються. Він сприймає їх як результат зміни погоди, наслідки важкого робочого дня. Однак практика показує, що часом таким способом організм дає сигнал про наявність прихованої хвороби.
Вам знадобиться
  • - лікар;
  • - напрямок;
  • - УЗД;
  • - самодіагностика.
Інструкція
1
Зверніться до лікаря. Це найбільш правильний спосіб визначення хвороби. Спочатку прийдіть до терапевта на прийом, розкажіть про те, що вас турбує. Він виміряє тиск, температуру, огляне поверхню шкіри, мову. На підставі отриманої інформації лікар призначить аналізи, на підставі яких вам поставлять діагноз. Якщо потрібна консультація іншого фахівця, терапевт видасть направлення до нього.
2
Пройдіть ультразвукове дослідження. За допомогою УЗД можна діагностувати безліч різних захворювань. Приводом для проведення такої процедури може служити біль у попереку, підвищений артеріальний тиск, неприємні відчуття в області живота, поколювання в серці і багато інших симптомів. Таке обстеження можна пройти в приватній клініці за гроші або в державній за направленням лікаря.
3
Зверніть увагу на зовнішній вигляд: стан волосся, шкіри, нігтів. Часті вугрові висипання в зоні підборіддя свідчать про гінекологічних проблемах, на лобі - про завантаженість шлунково-кишкового тракту. Жовтий колір обличчя може бути пов'язаний з хвороба ю печінки, жовчного міхура.
4
Багато чого про здоров'я можна сказати за зовнішнім виглядом мови. Блідість - ознака анемії, блакитний колір вказує на дефекти в роботі серця. Наліт на поверхні язика свідчить про недостатню роботу шлунково-кишкового тракту і скупченні токсинів в шлунку, товстої або тонкої кишці.
5
Таким чином, за зовнішнім виглядом багато чого можна сказати про здоров'я людини. Тому, якщо у вас ламкі і тьмяне волосся, не варто бігти в магазин і купувати масу непотрібної косметики. Просто зверніться до лікаря, організм насамперед треба лікувати зсередини.
Корисна порада
У процесі лікування одних лікарських засобів недостатньо. Тут необхідно і ваше серйозне ставлення - дотримуватися розпорядження лікаря.