Як відзначити людини на стіні. Як відзначити на своїй стіні сторінку людини.

Facebook відкриває для своїх користувачів все нові можливості, однією з яких стала згадка людини , групи, заходи або програми в повідомленнях, що розміщуються на стіні. Функція корисна в тому випадку, коли ви хочете звернутися особисто або послатися в повідомленні на якусь конкретну сторінку.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - облікова запити в Facebook.
Інструкція
1
Авторизуйтесь на головній сторінці Facebook, використовуючи адресу електронної пошти та пароль.
2
Щоб опублікувати статус, натисніть на відповідну іконку в верхній частині сторінки. Вона знаходиться трохи нижче пошукового рядка.
3
Щоб відзначити одного в самому початку повідомлення, в відкрилася рядку «Про що ви думаєте?» Введіть символ @ і почніть писати його ім'я. В випливаючим меню виберіть того, хто вам потрібен. Якщо ім'я виділилося сірим кольором, значить у вас все вийшло. Наберіть повідомлення, яке ви хотіли опублікувати, і клацніть по відповідній синій кнопці.
4
Якщо ви хочете розмістити посилання в середині або в кінці речення, введіть символ @ перед згадуваним ім'ям і виберіть його ім'я у спливаючому меню. Не забудьте натиснути на кнопку «Опублікувати».
5
Згадати в статусі групу, додаток або захід можна аналогічним чином.
6
Щоб відзначити людини на стіні одного, зайдіть на сторінку адресата. В пошуковому рядку почніть вводити його ім'я і клацніть по ньому в результатах пошуку. Знайдіть на сторінці одного кнопку «Запис» і рядок «Напишіть що-небудь». Повторіть дії, описані в 3 і 4 пунктах.
7
Іноді трапляється й так, що в повідомлення необхідно просто вставити символ @, а Facebook автоматично відкриває спливаюче меню. Просто продовжуйте вводити коментар, і воно закриється.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5-Q4TfukXlA