Як змінити призначення клавіші.

Для зручності в роботі з документами типу Word, Excel розробники Microsoft Office створили багато корисних функцій. Однією з таких функцій є використання сполучень клавіш. Ця функція дозволяє економити час при роботі з електронними документами. При установці стандартного пакета Microsoft Office, системою активуються деякі сполучення клавіш, але не все. Тому для зміни цих поєднань клавіш і установки їх значень для себе, буде потрібно редагування налаштувань програм пакета Microsoft Office.
Вам знадобиться
  • Зміна стандартних налаштувань програм, включених в стандартний пакет Microsoft Office.
Інструкція
1
Для того щоб зрозуміти, що можуть робити ці поєднання клавіш, необхідно перевірити їх функції. Відкрийте документ або створіть новий в одній з програм пакета Microsoft Office. Натисніть меню "Файл" - пункт «Відкрити» або меню «Файл» - пункт «Створити».
2
Тепер спробуйте зробити те ж саме, але за допомогою корисних сполучень клавіш. Затисніть клавіші Alt + «Ф» + «О» (для відкриття файлу) або Alt + «Ф» + «А» (для створення нового файлу). Якщо ви все зробили правильно, то у вас вийшли ті ж дії, але трішки швидше, завдяки функціональним сполученням клавіш. Якщо запам'ятати всі поєднання клавіш, то ви зможете легко і швидко працювати з документами. Підказкою є підкреслені літери в рядках меню при натисканні на кнопку Alt.
3
Для того щоб змінити або призначити поєднання клавіш, необхідно зробити наступне: - натисніть меню «Сервис» - виберіть пункт "Налаштування"; - у вікні «Налаштування» натисніть кнопку «Команди»; - натисніть кнопку «Клавіатура» ; - виберіть потрібне значення з полів «Категорія» і «Команда»; - в поле «Нове сполучення клавіш» внесіть своє значення; - натисніть кнопку «Закрити», для збереження результатів правки налаштувань.
Іноді при покупці нової клавіатури ми виявляємо, що клавіші розташовані в незвичному для нас порядку. Особливо це стосується клавіш ноутбука. Змінити призначення клавіш на клавіатурі можна з використанням спеціального програмного забезпечення.
Інструкція
1
Клацніть по кнопці «Пуск», перейдіть в головне меню, виберіть пункт «Панель управління» і клацніть двічі по ярлику «Миша». В цьому меню є можливість зміни призначення клавіш миші. При відображенні підміню у вигляді категорій виберіть спочатку «Принтери та інше обладнання», а потім «Миша».
2
У вікні «Властивості миші» перейдіть у вкладку «Кнопка миші», далі перейдіть в графу «Конфігурація кнопок». У ній можна налаштувати миша для управління лівою рукою, для цього встановіть прапорець біля пункту "Обміняти призначення кнопок». Далі клацніть «Застосувати» і «Ок». Тепер призначення клавіш на миші помінялося місцями.
3
Відкрийте браузер, перейдіть за посиланням http://aescripts.com/keytweak/, щоб викачати з сайту офіційного виробника додаток для зміни призначення кнопок клавіатури - KeyTweak. Дочекайтеся завантаження інсталяційного файлу програми і встановіть її на комп'ютер.
4
Запустіть додаток KeyTweak з головного меню, щоб змінити призначення кнопок клавіатури. У вікні програми виберіть клавішу, яку ви хочете перепризначити. Далі в нижній частині програми зі списку виберіть символ, який необхідно встановити для даної клавіші, клацніть по кнопці Remap key.
5
Для повернення до вихідних налаштувань використовуйте кнопку Restore Default. Також можна вибрати інші призначення для клавіші зі списку в правій частині програми, приміром, щоб призначити на будь-яку клавішу функцію вимикання комп'ютера, клацніть по ній в екрані програми, далі виберіть кнопку, на якій зображений монітор з написом Power Off.
6
Аналогічно можна призначити перехід в сплячий режим, виклик вікон "Мій комп'ютер», «Калькулятор», «Провідник», клавіш управління браузером і аудіоплеєром. У верхній частині програми будуть відображатися всі зміни, які ви справили для кнопок клавіатури. При необхідності скасуйте їх поверненням до стандартних налаштувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hJFwPJUxVho