Як назад повернути всі налаштування.

Внаслідок збою комп'ютера або некоректних дій користувача під час роботи може відбутися зміна налаштувань системи або програм. Щоб повернути їх назад, спробуйте зробити відкат системи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб повернути настройки свого комп'ютера, в меню «Пуск» знайдіть пункт «Установка та видалення програм». Клікніть по ярлику і дочекайтеся, поки в новому вікні з'явиться список встановлених програм. Виділіть потрібну і натисніть «Змінити». Після чого відкриється майстер установки програми, який запропонує вибрати необхідне для виконання дію. Вкажіть пункт «Відновити» і дочекайтеся закінчення процесу. Але цей варіант не завжди підходить, оскільки вибрана програма може повністю віддалитися з комп'ютера.
2
Найбільш вдалим способом може стати відкат системи до попереднього значення. Для його виконання потрібно також з меню «Пуск» перейти до «Панелі інструментів» і вибрати пункт «Налаштування системи». Клікніть по відповідному значку і натисніть кнопку з написом «Запустити відновлення системи». Після чого відкриється нове вікно, в правій частині якого буде написаний наступний текст: «Щоб почати, виберіть задачу, яку необхідно виконати». Відзначте пункт «Відновлення попереднього стану комп'ютера» і натисніть «Далі». Потім в календарі на наступній сторінці вкажіть день, виділений жирним шрифтом, і у вікні праворуч виберіть контрольну точку відновлення. Ще раз натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення процесу відкату системи. Після цього комп'ютер перезавантажиться і запропонує зберегти виконані настройки .
3
Зверніть увагу, що зміни всіх збережених раніше документів відкат системи не торкнеться. Таким чином, вони залишаться в колишньому вигляді. Так що за їх збереження можна не хвилюватися.
4
Якщо «Панель інструментів» відображається не в класичному вигляді, а за категоріями, для відновлення системи, необхідно буде вибрати розділ «Продуктивність і обслуговування», потім - пункт «Налаштування системи». Він позначається піктограмою гайкового ключа. Далі слід виконати дії, описані в першому пункті.
5
Ще один спосіб відкату системи можна реалізувати через «Пуск», в меню якого в розділі потрібно буде знайти "Всі програми" і потім перейти в папку «Стандартні». Знайдіть в ній «Службові» і виберіть «Відновлення системи».
Зверніть увагу
Дані рекомендації застосовні до всіх версій операційних систем Windows, серед яких Windows ХР, Windows 7.