Як оплатити за допомогою PayPal.

Частка інтернет-покупок в загальному обсязі торгівлі зростає з кожним роком. У всесвітній павутині можна знайти цікаві штучки, порівняти на них ціни в декількох магазинах, брати участь в інтернет-аукціонах. Але використовувати свою кредитну карту, вказуючи все конфіденційні дані, зовсім небезпечно. Чим більше розвивається інтернет-торгівля, тим частіше чути історії про кібер-злочинності. PayPal - це можливість максимально убезпечити себе при платежах в мережі.
Вам знадобиться
  • -доступом в інтернет
  • -дебетовая або кредитна карта
Інструкція
1
Щоб мати можливість оплачувати товари та послуги за допомогою PayPal, необхідно зареєструвати свій аккаунт в цій платіжній системі. Для цього зайдіть на сайт https://www.paypal.com/ru і натисніть на посилання «Реєстрація». Вкажіть вашу країну і мову. Потім натисніть кнопку «Відкрити рахунок» в розділі для приватних осіб. Введіть свої персональні дані. Зверніть увагу, що в якості логіна в цій системі використовується ваш e-mail.
2
Прив'яжіть до вашого аккаунту дебетову або кредитну карту. Для цього у своєму акаунті виберіть закладку «Мій рахунок», натисніть «Додати/змінити кредитну карту» і вкажіть всі дані своєї карти. Підтвердіть правильність введення натисканням кнопки «Додати карту»
3
Сплатіть покупки в інтернет-магазині. Для цього при виборі способу оплати натисніть значок paypal, введіть свій логін і пароль. Вводити дані своєї карти при цьому не вимагається. Система сама безпечним способом спише ваші кошти.
4
Якщо продавець приватна особа, і вам необхідно перевести йому гроші, то виконайте следущий ряд дій: - зайдіть на сайт Paypal, в розділі «Особисте» виберіть посилання «Надіслати платіж»; - введіть адресу електронної пошти одержувача, необхідну суму і вкажіть валюту платежу; - вкажіть тип вашого платежу - «Покупка через інтернет» або «Особистий платіж». Якщо ви купуєте через інтернет, то комісія береться тільки з продавця, покупець нічого додатково не оплачує. Якщо ж ви здійснюєте особистий платіж, то комісія діє відносно обоіх.- натисніть «Продовжити» - буде потрібно виконати вхід до вашого профілю для підтвердження переказу.
5
Продавець отримає повідомлення на свою електронну пошту, після чого він повинен зайти в свій аккаунт і поставити підтвердження прийнятого платежу. Це необхідно зробити протягом 30 днів, інакше кошти повернуться назад покупцеві.