Як відключити привід в диспетчері пристроїв. Як вирубати людини за допомогою алкоголю.

За допомогою диспетчера пристроїв можна включати і відключати обладнання, отримувати відомості про його настройках і взаємодії з програмами комп'ютера, оновлювати драйвери і усувати неполадки. Щоб відключити привід через диспетчер пристроїв , необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Викличте компонент «Диспетчер пристроїв ». В операційній системі Windows одне і те ж дію можна виконати різними способами. Виберіть той варіант, який вам найбільше підійде. Відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск» або клавішу Windows. У категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Система».
2
Альтернативний спосіб: клікніть по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск». З доступних команд контекстного меню виберіть пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Система». Перейдіть в ньому на вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв » в однойменній групі.
3
Дзвонити диспетчер можна і швидшим способом: клацніть по елементу «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Диспетчер пристроїв ». Відкриється нове діалогове вікно, в якому буде міститися каталог з назвами всіх пристроїв , наявних на комп'ютері.
4
Щоб відключити привід, розгорніть гілку «DVD і CD-ROM дисководи», виділіть лівою кнопкою миші той CD- привід, який необхідно деактивувати. Клацніть по виділенню правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Відключити». У вікні системного запиту підтвердіть свої дії, натиснувши на кнопку «Так».
5
Інший спосіб: двічі клікніть по назві привід а лівою кнопкою миші, відкриється нове діалогове вікно. Виберіть у ньому вкладку «Загальні». У групі «Застосування пристроїв а» за допомогою списку встановіть значення «Це пристроїв про не використовується (вимкнено)». Натисніть на кнопку ОК у вікні властивостей.
6
При другому способі відключення пристроїв а системний запит не з'являється. Вікно диспетчера задач оновиться, навпроти назви відключеного CD або DVD- привід а з'явиться значок у вигляді червоного хрестика. Щоб знову підключити привід, виберіть команду "Задіяти» в контекстному меню або відкрийте вікно властивостей і встановіть значення «Це пристроїв про використовується (включено)».