Як відіпрати пелюшки. Як відбілити дитячі пелюшки.

В даний час багато молоді мами воліють користуватися памперсами, остаточно відмовившись від використання пелюшок. Однак питання про прання дитячих приладдя, як і відповідь на нього, «має місце бути».
Вам знадобиться
  • - порошок для дитячої білизни;
  • - спеціальне господарське мило для дитячої білизни;
  • - марганцівка.
Інструкція
1
Велика кількість всіляких миючих засобів, в тому числі і для найменших, укупі з широким розповсюдженням сучасних пральних машин значно полегшило і спростило проблему прання пелюшок. Однак навіть це не завжди гарантує стовідсотковий результат. На жаль, плями залишаються. Так само як і питання: а як їх відіпрати?
2
Одне загальне правило: спочатку заперіть брудну пелюшку дитячим милом вручну. Потім її можна покласти в пральну машину. Використовуйте порошки, спеціально призначені для прання дитячих приладдя.
3
Слід, однак, зауважити, що далеко не всі порошки, навіть з позначкою «для дитячої білизни», такі хороші, як хотілося б. Часом вони дратують чутливу шкіру малюків. А звичайне мило не завжди справляється з плямами на пелюшках. У цьому випадку використовуйте господарське, спеціально призначене для прання дитячої білизни. Наприклад, мило «Лелеченя» - гіпоалергенні, виготовлено з натуральних жирів і масел, має спеціальні добавки для видалення специфічних дитячих забруднень. За відгуками молодих мам, відпирає ідеально. Мило Maxima - має відбілюючим ефектом, гіпоалергенні, судячи з відгуків, відпирає прекрасно. Цей список можна продовжити.
4
Натріть спеціальне дитяче мило на тертці. Засипте його в пральну машину. Періть при температурі 60 градусів. Використовуйте спеціальний кондиціонер для дитячої білизни.
5
При сильних забрудненнях натріть мило, покладіть його в таз. Залийте гарячою водою. Пелюшки спочатку заперіть, потім опустіть в приготований мильний розчин. Залиште на кілька годин. Потім вийміть і простягає в пральній машині.
6
Ще одна порада, витягнутий з глибин інтернету. Приготуйте слабкий розчин марганцівки. Натріть пелюшку господарським милом. Опустіть в марганцівку. Плями легко відійдуть.