Як оформити брошуру.

Брошури активно використовуються в усіх видах діяльності, починаючи від сфери послуг і закінчуючи освітніми установами. Завдяки їм можна доступним для читача чином представити і плани лекцій, і рекламу продукції підприємства - головне при цьому грамотне оформлення.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з форматом видання і кількістю сторінок - ці показники будуть залежати від мети, яку ви ставите перед брошурою. Це може бути як значних розмірів А3 формат і 4 сторінки, так і А5 і 48 сторінок друкованого тексту. Перший відмінно підійде для рекламної демонстрації, другий стане прекрасним інформативним виданням.
2
Після цього вирішите питання щодо кольоровості брошури. Може бути чорно-біле оформлення, малокольорових і повнокольорове. При бажанні можна поєднати, наприклад, цвітну обкладинку і чорно-білу середину. Вибір знову ж повинен залежати від функції видання. Якщо це реклама, то для досягнення ефекту доцільніше вибрати кольорове оформлення, якщо це методична література або підшивка робочих документів, то можна зупинитися і на простому ч/б варіанті.
3
Наступним етапом виберіть папір для друку. Вона може бути глянсовою або матовою, щільною і більш тонкої, а може і зовсім нагадувати газетну - все залежить від ваших матеріальних можливостей.
4
Визначтеся зі шрифтами і основними кольорами - це дуже важливі елементи, що визначають емоційне забарвлення підносили інформації. Варіантів поєднань існує величезна безліч, як приклад найбільш вдалих можна привести «червоний на білому тлі», «жовтий на чорному тлі», «синій на жовтому фоні». Можна вибрати і фірмовий колір вашої компанії. Шрифт при цьому не повинен бути занадто різким, скупченим, повинен добре читатися і підкреслювати загальний дизайн.
5
Вирішіть, які ілюстрації і декоративні прийоми ви хочете використовувати для оформлення. Сучасні споживачі хочуть бачити дійсно яскраву цікаву рекламу, та й студентам напевно більше припаде до смаку методичка з фото і діаграмами, ніж монотонний текст. Крім супровідних ілюстрацій по темі, схем, таблиць, графіків, логотипів можна прикрасити сторінки брошури малюнками, золотим чи срібним тисненням, вирубкою.
6
Прошити брошуру можна простими дужками, якщо кількість сторінок невелике, а також використовувати Нитяні шиття або пружину. Обкладинку краще зробити щільною - вона може бути ламінована, прозора пластикова або звичайна картонна.
Барвистий і інформативний каталог - це відмінний помічник для будь-якої фірми і організації, яка прагне впорядкувати та систематизувати свій асортимент, а також завжди мати можливість продемонструвати його клієнтам і діловим партнерам в підходящому оформленні. Дизайн каталог а продукції дуже важливий для виробника, оскільки багато в чому саме від того, яке враження складеться у партнера про ваше каталог е, залежить ваше подальше ділове співробітництво, а також імідж і образ вашої фірми.
Інструкція
1
Не шкодуйте часу на оформлення та створення дизайн-проекту свого каталог а - правильно оформлений каталог стане невід'ємним елементом підтримки вашого бізнесу і частиною вашого іміджу. Створюючи каталог , ви доносите до потенційних замовників важливу інформацію про свою продукцію, тому приділіть увагу тому, щоб поєднувати в каталог е одночасно функціональність і стиль.
2
Створюйте каталог і в форматі А4 - цей формат оптимальний для подібної друкованої продукції, оскільки дозволяє розмістити на сторінці достатньо графічних матеріалів і супроводити їх повної текстовою інформацією.
3
Для друку каталог ов вибирайте матову крейдований папір щільністю 135-150 г/кв.м для блоку і 200-250 г/кв.м для каталог а в обкладинці.
4
Палітурка каталог а повинен бути зручний для подальшого користування та вивчення продукції - ви можете вибрати пружинний або термоклеевой палітурка, а також скріплений скобами. Не варто створювати каталог з кількістю смуг, що перевищує 96.
5
Створюючи дизайн-макет каталог а, пам'ятайте про специфіку і характер вашої фірми, а також враховуйте її фірмовий стиль - кольори, логотипи, слогани та образи. Каталог завжди повинен вписуватися у фірмовий стиль компанії, щоб відповідати її рівню.
6
Не використовуйте занадто великої кількості квітів і шрифтів - увімкніть в оформлення два-три фірмових кольори компанії, використовуйте не більше двох основних шрифтів, щоб дотримати стиль, строгість і витриманість каталог а. Різні діаграми і фотографії вставляйте в каталог так, щоб вони вдало виглядали на сторінці і не заважали читати текст.
7
До створення текстових статей, характеристик і описів продукції поставтеся серйозно - тексти повинні бути зрозумілими, простими, і разом з тим стильними та привабливими для майбутніх замовників. Наприкінці каталог а завжди вказуйте контактні дані своєї фірми.