Як не захворіти в Єгипті.

Поїздка в Єгипет захоплююча і цікава. Під час неї можна чудово відпочити, покупатися в чистому і красивому море, познайомитися з культурою найдавнішої країни. Головне при цьому - бути здоровим і повним сил.
Інструкція
1
Щоб захистити своє здоров'я під час такої подорожі, зведіть ризик захворювання до мінімуму. Заздалегідь зробіть необхідні щеплення, виходячи з характеру поїздки та місця перебування. До їх переліку зазвичай входять стандартні вакцинації проти правця і дифтерії. Якщо ви плануєте довго спілкуватися з місцевими жителями, жити в якій-небудь глибинці або здійснювати самостійні туристичні походи, вам краще захистити себе також від поліомієліту, тифу, менінгіту та гепатиту А, В. Тільки перед цим обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
2
Візьміть в поїздку захисні засоби від комарів, так як в Єгипті є ймовірність захворіти на малярію. Особливо великий ризик зараження в Каїрі, Луксорі, Олександрії та Асуані. Більш безпечними зонами вважаються Хургада і Півострів Синай. У вечірній і досвітнє час намагайтеся перебувати в місцях, захищених від доступу комах. Або надягайте одяг, максимально закриває тіло, а на голі ділянки обов'язково наносите крем від укусів комарів.
3
Купайтеся тільки в морі або басейні з хлорованою водою. І ні в якому разі не заходьте у воду Нілу або в інші водойми, інакше можете заразитися таким небезпечним паразитарним захворюванням, як більгарціоз.
4
Пийте воду тільки з закупорених пляшок. Якщо вона раптово закінчилася, налийте воду з кулера або фільтра і прокип'ятіть її перед вживанням. Воду з-під крана можна використовувати тільки для купання. Навіть при чищенні зубів полоскайте рот тільки кип'яченою водою.
5
Уникайте вживати їжу і питво, куплені на вулиці в ларьках. Від цього можна легко отримати розлад шлунка. Якщо ви проживаєте в готелі, харчуйтеся тільки там або в хороших перевірених ресторанах.
6
Мийте будь-які овочі і фрукти кип'яченою водою перед їх вживанням або счищайте з них шкірку. Особливо, якщо вони були куплені на ринку або в магазинах.
7
Зберіть аптечку з ліками і візьміть її з собою в поїздку. У неї обов'язково повинні входити антисептичні, болезаспокійливі та жарознижувальні засоби, препарати від опіків, антибіотики широкого спектру дії, ліки від розладу шлунка, головного болю, тиску і серцеві препарати.
8
Будь-які рани, порізи або подряпини змащуйте антисептиками. Вирушаючи на екскурсію, захопіть з собою антибактеріальні серветки і воду в пляшці. Чи не контактуйте з бродячими тваринами.
9
Щоб не підхопити ангіну, не пийте дуже холодні напої. І намагайтеся обмежити своє перебування під прямими сонячними променями, інакше є шанс отримати сонячний удар.
10
Вирушаючи в поїздку з дуже маленькими дітьми, захопіть з собою їх дитяче харчування, памперси та посуд. І годуєте малюка тільки привезеними з собою кашами та сумішами.