Як почати дієту.

Дуже багатьом людям хоч раз у житті доводилося сидіти на дієті - за медичними показаннями або, що буває значно частіше, по причині зайвої ваги. І ті, хто піддався цьому випробуванню, знають, як складно змусити себе почати дотримуватися обмеження в їжі. Однак є правила, дотримуючись яких, можна зробити перехід на дієтичне харчування безболісним і навіть приємним.
Інструкція
1
Відшукайте переконання, перейняті вами від когось значущого і авторитетного. Переконання, що стосуються їжі, які з часом ви зробили своїми і навіть впроваджуєте їх у голови своїх дітей. Згадуйте всі ці «людина не може без м'яса», «все, що лежить на тарілці, потрібно доїсти», «без солі несмачно, без хліба НЕ ситно», «солодке - це смачно, це нагорода» та інші. Спробуйте так само згадати, від кого ви ці переконання «підчепили» і чи страждали зайвою вагою ті, хто їх вам «подарував».
2
Попрацюйте з цими ворожими для вашої фігури переконаннями. Випишіть їх, розгляньте, усвідомте їх шкода, щодня наноситься вашому організму. Наприклад, звичкою доїдати все, що лежить на тарілці, коли ви вже ситі.
3
Знешкодивши хоча б частково «віруси», що заважають вам нормально харчуватися і добре виглядати, приступайте до створення мотивації. В принципі, підійде будь-яка, але конкретна: модне плаття на пару розмірів менше ніж нинішня одяг, увагу коханої людини або повернення сексуальних відносин з чоловіком, хороше самопочуття і підтягнуті стегна і так далі. Мотивація «схуднути на 10 кг» - це невдалий стимул, який навряд чи запрограмує вас на якісне дотримання дієти.
4
Виберіть собі дієту . Благо сьогодні асортимент їх настільки великий, що знайти щось підходяще можуть люди з будь-якими смаковими уподобаннями. Єдине «але» - не варто починати з жорстких дієт, лякаючи організм і примушуючи жорстоко страждати його від радикальних змін в меню.
5
Складіть собі меню на кілька днів і придбайте продукти, які знадобляться вам для приготування страв. Попутно переглянете вміст холодильника, не намагаючись, однак, наостанок з'їсти все, що вам із завтрашнього дня стане не можна. Згодуйте жирні шпикачки сусідському коту, смажену курку і салат олів'є - сусідові. Якщо заглянувши в холодильник, ви не знайдете там шкідливих продуктів, то навряд чи ви підете за ними в найближчий магазин, а, значить, уникнете небезпеки порушити дієту .
6
Займіться спортом. Нехай це буде хоча б 15 хвилин бодіфлекс. Але неодмінно 2 рази на день і неодмінно один з них - ввечері. Після фізичного навантаження є зазвичай не хочеться. А там і до моменту, коли треба лягати спати, зовсім недалеко.
7
Готуйте для себе з любов'ю. Дізнавайтеся корисні властивості продуктів, які збираєтеся з'їсти. Це дозволить вам відчувати не турбота, а подяку до самих себе за турботу про свій організм. Освоюючи, наприклад, салат з капусти, салату «Айсберг» і стебел селери з м'якою бринзою, не полінуйтеся заглянути в інтернет, щоб прочитати, скільки вітамінів, незамінних мінералів, корисної клітковини в його компонентах і наскільки він низькокалорійний.