Як не дратуватися через дрібниці.

Навряд чи можна знайти людину, яка ніколи не дратувався по дурницях . Штовхнули в метро, дитина розкидав іграшки, чоловік не помив за собою посуд - і ось ваш настрій вже зіпсовано. Щоб подібні дрібниці не отруювали вам життя, необхідно навчитися боротися зі своєю дратівливістю.
Інструкція
1
Навчіться приймати людей такими, які вони є. Пам'ятайте, що навіть найближчі вам люди не зобов'язані повністю відповідати вашим очікуванням і уявленням про них. Будьте поблажливі до оточуючих, прощайте їм дрібні недоліки і помилки.
2
Відчувши, що починаєте дратуватися, переведіть увагу на що-небудь інше. Наприклад, порахуйте до 10 або подумки відгородіться від співрозмовника високою стіною. Крім того, корисно придбати звичку шукати у всьому позитивні моменти. Чоловік не помив посуд? Зате він хороший сім'янин і турботливий батько, і ці якості переважують його незначні недоліки.
3
Уникайте ситуацій, які зазвичай викликають у вас роздратування. Якщо ви щоранку втрачаєте цінні хвилини в пошуках ключів, заведіть звичку завжди класти їх в одне і те ж місце. Вам псують настрій щоденні поїздки в громадському транспорті? Намагайтеся не користуватися ним в годину пік, домовтеся з роботодавцем про те, щоб приїжджати на роботу трохи раніше чи пізніше. Крім того, обмежте спілкування з неприємними вам людьми.
4
Відвідайте лікаря і перевірте стан свого здоров'я. Дратівливість і уразливість можуть бути викликані, наприклад, проблемами з щитовидкою. Приділяйте належну увагу своєму організму: спіть не менше 8 годин, більше проводите часу на свіжому повітрі, регулярно займайтеся спортом, намагайтеся їсти більше овочів і фруктів, обмежте вживання алкоголю.
5
Проаналізуйте, чи всі вас влаштовує у вашому житті. Можливо, ваша дратівливість викликана незадоволеністю собою або своїм життям, протиріччями між вашими бажаннями і доступними можливостями. В цьому випадку ви не зможете впоратися з дратівливістю, не вирішивши основної проблеми. У подібній ситуації варто відвідати кваліфікованого психолога або психотерапевта.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HKRuQ9xtN6Q