Як визначити, скільки ядер в процесорі. Як визначити на скількох ядрах працює процесор.

Від того, скільки ядер містить процесор комп'ютера, безпосередньо залежить його продуктивність. Сучасні потужні моделі від провідних виробників мають по 3 або 4 ядра, а тому функціональні і швидкі. Однак і простенькі 1- ядер ниє екземпляри, в силу своєї ціни, ще не до кінця пішли з ринку комп'ютерної техніки.
Інструкція
1
Щоб дізнатися, скільки ядер в процесорі вашого ПК, зайдіть в меню «Пуск», що розташоване на панелі інструментів на робочому столі. Знайдіть «Мій комп'ютер» і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть в списку «Диспетчер завдань». З'явиться нове вікно зі списком встановленої на комп'ютері технічної начинки. Знайдіть у списку «Процесор» і перегляньте інформацію про нього. Заодно можна буде побачити, наскільки коректно працює обладнання - якщо щось в системі не так, біля відповідного елементу списку буде позначений знак оклику або хрестик.
2
Якщо ви хочете отримати більш розгорнуту інформацію про роботу кожного ядра, то скачайте на свій комп'ютер будь-яку спеціальну програму, яка сканує систему і після видає результати аналізу. Як приклад може послужити TuneUp Utilities.
3
Після того як програма завантажена, запустіть її, почекайте, поки вона перевірить всі потрібні файли. У верхній частині вікна утиліти знайдіть опцію «Виправлення проблем», а в ній - вкладку «Показати системну інформацію». Відкриється вікно «Загальний огляд», де буде коротко вказана основна інформація щодо роботи процесора.
4
Щоб отримати розгорнутий звіт про тип процесора, кількості кеш-пам'яті і версії БІОС скористайтеся вкладкою програми «Системні пристрої». Крім цього, у вікні «Процесор» є вкладка «Подробности». Зайдіть в неї і, завдяки наявним в ній опцій, ви дізнаєтеся, які технології підтримуються процесором, а які для нього недоступні, а також отримаєте вичерпну інформацію щодо роботи кожного окремо ядра (якщо їх в комп'ютері декілька).
5
У разі якщо програми покажуть наявність якихось несправностей або неточностей в роботі ядер і всього процесора, негайно зверніться за допомогою до фахівця - цілком можливо, справа обмежиться перевстановлення драйверів, але зате так ви напевно убезпечите себе від можливої поломки.