Як відкрити герметик. заправка туби в пістолет.

Герметик - це пастоподібний матеріал, различающийся за складом в залежності від області застосування. Основним призначенням цієї речовини є герметизація різних виробів для запобігання проникнення в них (через них) пилу, води, бруду і повітря.
Вам знадобиться
  • - спеціальний пістолет для герметика;
  • - захисний одяг;
  • - маскувальна стрічка
Інструкція
1
Для зручності їх використання герметики випускаються в картриджах, зроблених під спеціальний будівельний пістолет. Перш ніж скористатися ним, надіньте робочі рукавички, щоб захистити від впливу хімічних речовин шкіру рук. Крім того, робота з подібними речовинами передбачає наявність респіратора і спеціального захисного одягу.
2
Виділяють такі різновиди пістолетів для герметика: трубчастий металевий, скелетний пістолет для туб з шестигранним штоком; полукорпусний пістолет для герметика з гладким штоком.
3
Підготуйте робочу поверхню: виміряйте шов, обережете навколишній матеріал за допомогою маскувальної стрічки.
4
Для установки картриджа в пістолет притисніть його задній важіль до ручки, потім витягніть металевий штир, тим самим звільнивши простір, у який буде заправлятися ємність з герметиком. Потім обріжте наконечник туби під кутом приблизно 45 ° так, щоб отвір відповідало розміру щілини. Далі вдавите поршень до упору під вставлений картридж.
5
Натискайте на спусковий гачок (або важіль пістолета) при нанесенні герметика на потрібну поверхню, поки речовина не з'явиться в отворі. Слідкуйте, щоб його крапельки заповнили шов. Якщо герметик почне витікати, наведіть наконечник вздовж шва з однаковою швидкістю.
6
Швидко полегшите плунжер (поршень), коли дійдете до кінця шва, щоб запобігти виходу герметика.
7
Після проведення робіт пістолет для герметиків потрібно розібрати і помити теплою водою. Для зберігання відкритого герметика будь-яких обмежень немає. Відкритий картридж зберігайте в сухому прохолодному місці. Після закінчення робіт перед зберіганням випустіть трохи свіжого силікону так, щоб він з'явився на кінці наконечника. Надіньте ковпачок, швидко обмотайте навколо наконечника стрічку "duct tape" або вставте в наконечник цвях і потім обмотайте стрічкою.
8
Якщо ви придбали герметик в невеликий тубі з хвостової закруткою, то застосування пістолета тут не потрібно. Просто відкрийте її і пробийте (або зріжте ножем) захист.