Як не переїдати на ніч.

Деякі люди не можуть правильно харчуватися через незручне робочого графіка. Приходячи додому після складного дня, вони непомітно для себе наїдаються шкідливими продуктами, а потім мучаться від переїдання.
Інструкція
1
Продумайте свій раціон харчування, щоб протягом дня отримувати всі необхідні речовини, але не переїдати на ніч . Заздалегідь вирішуйте, що у вас буде на вечерю, готуйте страву заздалегідь, щоб вам треба було його просто підігріти. Якщо немає можливості, перед початком приготування трохи перекусіть, щоб під час готування не наїстися шкідливих продуктів.
2
Під час вечері намагайтеся не відволікатися на сторонні заняття і не поспішайте. Повільно пережовувати їжу, щоб відчути момент насичення. Якщо будете займатися сторонніми справами, ви можете з'їсти більше.
3
Уникайте нудьги, бо це часто стає причиною вечірніх перекусів. Коли нема чим зайнятися або ви поглинені переглядом телепередачі, ви можете не помітно для себе з'їсти багато заборонених продуктів. Контролюйте свою поведінку і займайте час цікавими заняттями. Постарайтеся проводити вечір не вдома, щоб не було спокуси перекусити.
4
Приготуйте дієтичні продукти, якщо все ж не зможете впоратися з голодом. Постарайтеся, щоб у вас на кухні завжди були свіжі овочі, фрукти або дієтичні хлібці. Коли ви відчуєте, що зголодніли, з'їжте трохи легкої закуски.
5
Спробуйте позбутися почуття голоду. Відмінний спосіб - випити склянку води. Вона наповнить шлунок, і ви на деякий час відволічетеся від думок про їжу. Іноді допомагає чистка зубів. Ваш організм вже звик, що ви чистите зуби після їжі перед сном і постарається заглушити відчуття голоду.
6
Прогуляйтеся перед сном. Після ситної вечері корисно трохи пройтися вулицями, подихати свіжим повітрям і дозволити організму перетравити їжу.
7
не засиджуватися допізна, намагайтеся відправлятися в ліжко раніше. Якщо ви будете лягати спати вчасно, вас не турбуватимуть сильні напади голоду. Правильно складіть розпорядок дня, щоб між останнім прийомом їжі і сном було близько 4 годин.